Türk Telekom Efsane Tarifeler 8GB internet 29TL

Türk Telekom Efsane Tarifeler 8GB internet 29TL

Turk telekom yeni kampanyasında 8 gb internet 29 TL, 12 gb 35 TL ve 20 gb internet 45 TL paketleriyle ilgi çekiyor.

Türk telekoma geçiş tarifeleri

Türk telekoma geçiş tarifeleri
Türk telekoma geçiş tarifeleri

Türk telekoma geçecek kullanıcılar harika fiyat ve tarifeler ile karşılaşıyor. Bu tarifeler en çok internet veren tarifeler olmakla dikkat çekiyor. Sadece internet değil tarifelere ek 1000 dakika konuşma ve SMS veriyor.

Efsane Tarifeler şartları nelerdir?

*Belirtilen fiyatlar, tarifeye yeni hat tesisi ya da numara taşıma yoluyla gelerek, 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için ilk 12 fatura dönemi geçerli olacak fiyatlardır.

**Belirtilen fiyatlar, tarifeye yeni hat tesisi ya da numara taşıma yoluyla gelerek, 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için ikinci 12 fatura dönemi geçerli olacak fiyatlardır.

Efsane tarifeler nasıl yapılır?

12 + 12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vererek taahhütlü fiyatlardan faydalanmak isteyen müşterilerimiz, SOZ yazıp 5555’e SMS gönderebilirler. 12 + 12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vermeyen müşterilerimiz tabloda yer alan Taahhütsüz Tarife Ücretinden faydalanırlar. Detaylar için Taahhüt Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.