Türk Telekom Cebimde Tarifeler ve Prime KatKat Tarifeleri

Türk Telekom Cebimde Tarifeler ve Prime KatKat Tarifeleri

Müşteri hizmetlerinin paylaştığı tarife bilgileri ve şartlarını bulabilirsiniz.

Tarife İçeriği
Cebimde 3GB tarifesi 3 GB Cepten İnternet, yurt içi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve ücretsiz e-dergi abonelik haklarını içermektedir.
Cebimde 5GB tarifesi 5 GB Cepten İnternet, yurt içi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve ücretsiz e-dergi abonelik haklarını içermektedir.
Prime KatKat 10GB tarifesi 10 GB Cepten İnternet, yurt içi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, yurt dışında 60 dakika aranma, ilk 3 ay hediye 30GB internet ve ücretsiz e-dergi abonelik haklarını içermektedir.

Prime KatKat 15GB tarifesi 15 GB Cepten İnternet, yurt içi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, yurt dışında 60 dakika aranma, ilk 3 ay 30GB hediye internet ve ücretsiz e-dergi abonelik haklarını içermektedir.
Tarifeye geçtikten sonra 12+12 toplam 24 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermeniz durumunda ilk 12 fatura dönemi taahhüt süresince;
Cebimde 3GB ve 5GB tarifelerinde tarife aylık ücretinden 15 TL , Prime KatKat 10GB ve 15GB tarifelerinden 20 TL indirimli olarak yararlanabilirsiniz. İlk 12 dönemlik taahhüdün sonunda bilgilendirme SMS’i gönderilir, iptal etmezseniz taahhütünüz 12 fatura dönemi daha devam eder.
Taahhüdünüzü iptal etmezseniz ikinci 12 aylık dönemde de Cebimde 3GB ve 5GB tarifelerinde 7 TL Prime KatKat 10GB ve 15GB tarifelerinden 12 TL indirimli olarak yararlanabilirsiniz.
Tarifeye Kayıt Nasıl Yapılır?
Tarifeler sadece yeni abonelik, numara taşıma ve Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinden geçişe açıktır. Türk Telekom mağazalarına gelerek veya 444 1 444 müşteri hizmetleri aracılığı ile tarifeye geçiş yapabilirsiniz.
Tarife Taahhüdü Nasıl Verilir?
Tarifeye geçtikten sonra SOZ yazıp 5555’e mesaj göndererek veya müşteri hizmetlerimizi arayarak taahhüdünüzü başlatabilir ve indirimli ücretlerden yararlanabilirsiniz.
Limit Aşım Ücretleri;
Tarifenizdeki haklarınız bittiğinde başka paketiniz yok ise, konuşma için dakikası 56,70 Kuruş, her bir kısa mesaj için 40,75 Kuruş ile ücretlendirilirsiniz.
Cebimde 3GB ve Cebimde 5GB tarifeleri kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti her 100 MB için 9 TL olacak şekilde uygulanacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde tarifeler kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 54 TL ücret yansıtılacak, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
Prime KatKat 10GB ve Prime KatKat 15GB tarifesi için cepten internet hakkı bittiğinde, toplam 4 kez her biri 12 TL’den 500 MB internet paketleri otomatik olarak devreye girecek, sonrasında internet kullanımı hız düşümlü olarak kesintisiz 256 kbps hızla devam edecektir.
Kalan Sorgu
Tarifenizden kalan tüm haklarınızı hattınızdan *124#’yi ücretsiz tuşlayarak ya da KALAN yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz.
Bu servis SMS dakikalar ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
Taahhüt Koşulu
Tarifelere 12+12 toplam 24 fatura dönemi için taahhüt verilir. İlk 12 fatura dönemi taahhüt sürenizin sonunda SMS ile bilgilendirilirsiniz, dilerseniz bu mesajı yanıtlayarak taahhüdünüzü iptal edebilirsiniz. İptal etmezseniz taahhüdünüz 12 fatura dönemi daha devam eder.

Taahhüdünüzün bozulmaması için 12+12 fatura dönemi taahhüt süreniz boyunca faturalı Türk Telekom Mobil hattında kalmanız gerekmektedir. 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devreden veya faturasız tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına her 12 dönemlik taahhüdü ayrı ayrı baz alınacak şekilde taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. Taahhüt verip taahhüt süresi içerisinde diğer faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; sonrasında hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, hattı başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmeleri veya faturasız tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına her 12 dönemlik taahhüdü ayrı ayrı baz alınacak şekilde  taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Her Hafta 5GB Bedava İnternet

BONUS HEDİYE

Bu konuyla ilgili görüşünüzü alt kısımda bulunan Yorum alanına yazıp göndermeniz durumunda aynı gün hediye internet tekniği hakkında kısa bir makale gönderiyoruz. Bu makale sayesinde faturalı veya faturasız hattınıza 1 ay geçerli 3 ile 5 GB arasında bedava internet tanımlayabilirsiniz. Yorum kısmına iletişim bilgilerinizi doğru yazmanız gerektiğini unutmayın.