Türk Telekom Bedava Whatsapp

Türk Telekom Bedava Whatsapp

Anlık mesajlaşma uygulamaları ile haşır neşir olanlar için Türk telekom bedava whatsapp kampanyası. Siz değerli takipçilerimiz için uzun bir araştırmanın sonucunda bu eşsiz kampanyaya ulaştık. Hat sahiplerine daha iyi hizmet sunmayı amaçlayan bu harika firma “Whatsapp” uygulaması ile anlaşmaya gitti. Bu sayede “Ücretsiz Whatsapp” dönemi başlamış oldu.

Yalnızca belirli tarifeler için geçerli olan bu kampanya ile görüntü, sesli aramalarınız hariç dilediğiniz kadar ücretsiz olarak mesajlaşma şansına sahip olacaksınız.

Bedava Whatsapp Kampanyasına Kimler Katılabilir?

Kampanya Türk Telekom kullanıcıları için özel; aynı zamanda yalnızca belirli tarife ve paket kullananlara tanımlanabiliyor. Ücretsiz whatsapp kullanabileceğiniz hatlar, tarifeler ise şu şekildedir:

  • Kontrollü Esnaf Dostu Tarifeler
  • Kontrollü S.E.Ç Tarifeleri
  • Selfy üyesi olan faturalı kullanıcılar

Hattınızda Selfy tercih ediyorsanız aylık düzenli 25 TL yükleme yaparak bu eşsiz tarifeden yararlanabiliyorsunuz. Faturalı kullanıcılar ise 1GB ve üzeri herhangi bir tarifeye kayıtlı olmaları yeterlidir.

Türk Telekom Bedava Whatsapp

Bedava Whatsapp Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Bedava Whatsapp kampayasından yararlanmak isteyen Kurumsal üyelerin yapacakları oldukça basit. Tek yapmaları gereken “UCRETSİZ” yazarak “5555” numarasına sms atmak.

Selfy üyeleri ise “Whatsapp” yazıp “4545” numarasına gönderim sağlayarak bu eşsiz kampanyaya katılabilirler. Sınırlamalar ve paket detayları hakkında bilgi toplamak için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Peki Vodafone ile arkadaşınıza nasıl hediye internet gönderebileceğinizi biliyor musunuz? Vodafone arkadaşına internet gönderme rehberi ile şimdi dostlarınızın internet ile bağlantısını garanti altına alın. Türk telekom bedava whatsapp hakkında aklınıza bir soru takıldıysa, bizlere yorum yazmayı unutmayın.