Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Uzun yıllardır en ekonomik tarifeler ile müşterileri memnun etmeye çalışan Türk Telekom 2020 senesinde uygun fiyatlarının üzerine özel internet kampanyaları da ekliyor. İnternetin en önemli etmen olduğu tarifelere ek olarak sunulan bedava internetleri doyasıya kullanan Türk Telekom aboneleri çok daha düşük seviyede faturalar ödeyebilir.

Sosyal Paket Kampanyası İle Bedava İnternet

Türk Telekom kadın müşterilerinin ne kadar değerli olduğunu bildiğinden onlara özel bir kampanya hazırladı. Sosyal Paket kampanyası olarak isimlendirilen bu kampanya sayesinde bayanlar 2 GB bedava internet kazabilirler. Whatsapp, Facebook ve Twitter kullanan bayanlar için bu kampanya olabilecek en iyi fırsatlardan bir tanesi.

Kampanyaya katılım için bayanların ilk olarak 25 TL ya da daha fazla yükleme yapması gerekiyor. Para yükleme şartı bulunduğundan yalnıza faturasız hatlarda bu kampanyaya dahil olmak mümkün olmaktadır. 25 TL ya da daha fazla yükleme yapan kişiler telefonlarının mesaj bölümüne girerek “SOSYAL PAKET” yazıp 5555’e SMS gönderebilirler. Mesaj gönderildiği anda bayanlarımızın hatlarına 1 GB Whatsapp kullanımı ve 1 GB Facebook ve Twitter kullanımı eklenecektir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Efsane Tarifeler 8GB internet 29TL

Türk Telekom Selfy Üyelerine Bedava İnternet

Türk Telekom’un yeni gençlik dünyası olarak tanıtılan Selfy gençler tarafından büyük bir ilgi gördü. Kampanyalarının tamamını gençler için oluşturan bu platformda çok basit bir şekilde bedava internet kazanmak mümkün.

Selfy üyesi olan kişiler, telefonlarına “Tambu” uygulamasını indirerek Türk Telekom Bedava İnternet için ilk adımı atabilirler. Bunun sonrasında uygulamaya girerek uygulama içerisinde hediye kodu bölümüne geçiş yapılmalıdır. Burada bir seferlik kullanım için insanlara bir kod verilir. Telefonlarının mesaj bölümüne girip “TAMBU KOD” şeklinde doğru bir biçimde mesajını hazırlayan kişiler 4545’e mesajı gönderdiklerinde 30 gün geçerli 1 GB internet kazanacaklardır.

Hattını 4.5G Teknolojisine Geçirene Bedava İnternet

Ülkemizde 4.5G teknolojisi faaliyete geçmesine rağmen birçok kişi SIM kartlarını değiştirmek için bayilere başvuruda bulunmuyor. Bunun önüne geçmek ve tüm müşterilerini 4.5G teknolojisinden yararlanmaya teşvik etmek isteyen Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile karşımıza çıkıyor.

Türk Telekom bayilerine gelerek hatlarını 4.5G teknolojisine taşıyan herkes 1 ay boyunca kullanabileceği 30 GB bedava internet şansı elde etmektedir. Bunun için yeni SIM kartlarınız ile birlikte “4.5G 30 GB” yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Mesajınınız gönderilmesinden saniyeler sonrasında 30 GB internet hattınıza tanımlanacaktır. Birçok kişi için aşılması zor bir sınır olduğundan sınırsız internet olarak dahi görülebilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Yeni Gelenlere Hediye

ArayanıBil Hizmeti İle Bedava İnternet

Telefonlar şarjının bitmesi sebebiyle kapanabilirken, kapsama alanının dışında da kalabilmektedir. Her iki durumda da cep telefonları arandığında ulaşılmadığı uyarısı alınmaktadır. Telefondan kendilerine ulaşılamayan anlarda kimlerin aradığını bilmek isteyen kişiler Arayanı Bil hizmetini kullanabilirler. Bu hizmet sayesinde telefonlar açıldığında ya da kapsama alanının içerisine girdiğinde arayan kişiler hakkında bilgilendirilecektir.

ArayanıBil hizmetini alabilmek için telefonların mesaj kısımlarına girerek PLUS yazıp 7065’ SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu mesaj ile 1 aylık üyelik yapılır. 6 aylık üyelik için aynı mesajın 7066’ya gönderilmesi gerekmektedir. Her iki üyelik işleminin sonrasında da kullanıcıların hatlarına 1 GB bedava internet tanımlanacaktır. Bedava interneti almak için ekstra bir işlem yapılmasına gerek olmaz.


BONUS HEDİYE

Bu konuyla ilgili görüşünüzü alt kısımda bulunan Yorum alanına yazıp göndermeniz durumunda aynı gün hediye internet tekniği hakkında kısa bir makale gönderiyoruz. Bu makale sayesinde faturalı veya faturasız hattınıza 1 ay geçerli 3 ile 5 GB arasında bedava internet tanımlayabilirsiniz. Yorum kısmına iletişim bilgilerinizi doğru yazmanız gerektiğini unutmayın.