Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Arayanı Bil İle 1 GB Hediye İnternet

Telefonlarımız bazı durumlarda kapsama alanının dışında kalabilir. Bazen de şarjımız gün içerisinde bittiği için telefonumuzdan insanlar bizlere ulaşmakta zorluk yaşarlar. Telefonumuza ulaşılamadığı anlarda bizleri arayan kişilerin kim olduğunu öğrenmek için kullanılabilen Arayanı Bil uygulaması aynı zamanda Türk Telekom bedava internet için de bir fırsat ortaya çıkarıyor.

Türk Telekom Arayın Bil Hediye İnternet Nedir?

Telefonlarımız artık birçok farklı işlemin gerçekleştirilebildiği bir cihaz olsa da en önemli özelliği insanlar ile iletişim kurmamızı sağlıyor oluşu. Telefonumuzun kapalı olması ya da çekim alanının dışında kalması bu iletişimin olmasını engelliyor.

Telefonlarımız çekim alanınız dışındayken ya da şarjı bitmişken bizleri arayan kişiler önemli bir sebepten dolayı bizlere ulaşmaya çalışıyor olabilir. Bu sebeple telefonumuza ulaşılamadığı anlarda arayan numaraları görmek oldukça önemlidir. Türk Telekom tarafından sunulan Arayanı Bil uygulaması tam bu aşamada hizmet veren bir uygulamadır. Ücretli bir uygulama olan Arayanı Bil ile birlikte bizlere ulaşamayan tüm numaraları rahatlıkla görüp onlara geri dönüş yapabiliriz.

Türk Telekom Selfycard İle 5 GB Bedava İnternet
Türk Telekom Arayanı Bil İle 1 GB İnternet

Arayanı Bil uygulaması aynı zamanda kullanıcılarına bedava internet de sunan bir uygulamadır. Türk Telekom bedava internet fırsatlarını arayan kişiler eğer Arayanı Bil uygulamasına da ihtiyaç duyuyorsa bu kampanyayı kullanabilirler. Arayanı Bil uygulaması ile birlikte 1 GB bedava internet sunulmaktadır. Sunulan internetin kullanım süresi ise alınan hizmete göre değişiklik gösterir.

Türk Telekom Arayın Bil Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom tarafından sunulan Arayanı Bil uygulamasını kullanmaya karar verirseniz telefonunuzun mesaj bölümüne girerek ACIK yazıp 5555’e mesaj göndermeniz gerekli olacaktır. Bu şekilde hattınızın Arayanı Bil özelliğini aktif hale getirebilirsiniz. Aylık 2,59 TL ücreti bulunmaktadır.

Kayıt işleminizi gerçekleştikten sonra hattınıza 1 haftalık 1 GB internet hediyesi sunulacaktır. Eğer üyeliğinizi iptal etmeden boyunca 6 ay bu hizmeti kullanmaya devam ederseniz 1 aylık kullanımla sunulan 1 GB Türk Telekom bedava internet sahibi de olabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmamaya başlarsanız ya da hoşunuza gitmeyen yönleri ortaya çıkarsa ARAYANIBIL IPTAL yazıp 5555’e mesaj atmanız yeterli olur.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(