Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

GSM operatörleri arasındaki rekabet her geçen dönemde daha da kızışmaya devam ediyor. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom arasında yaşanan bu rekabet her zaman kullanıcıların yararına olmuş durumda. Bu rekabet sayesinde çok önemli tarifeler uygun fiyatlara satın alınabilirken sürekli olarak bedava internet kampanyaları düzenleniyor.

Bilindiği üzere artık operatörler arasında geçiş işlemlerine izin veriliyor. Kullanıcılar numaraları değişmeden farklı bir operatöre geçiş yapabilir. Yeni bir telefon kullanıcısını operatöre kazandırmak yerine diğer operatörlerden bir kullanıcıyı kendi tarafına çekmek bu markalar için çok daha önemli. Bu sebeple de Türk Telekom bedava internet kampanyaları geçiş yapan aboneler için çok daha yüksek miktarlarda internet sunuyor. Son dönemde başlatılan kampanya kapsamında 30 GB bedava internet almak mümkün.

Türk Telekom 30 GB Hediye İnternet Kampanyası
Türk Telekom 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Geçiş İşlemleri

Turkcell ya da Vodafone kullanıcısı olan kişiler çok avantajlı bir paket bulduklarında Türk Telekom’a geçiş işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bu geçiş işlemleri için Türk Telekom bayilerine giderek başvuruların yapılması gerekecektir. Yapılan başvurular ile birlikte geçişler aynı gün içerisinde sağlanır. Bu geçiş işlemleri ile aboneler Türk Telekom bedava internetkazanma şansını da elde edeceklerdir.

Türk Telekom’a yapılan geçiş işlemlerinde 30 GB internet, 750 dakika ve 750 SMS bir arada sunulmaktadır. Böylece aboneler ilk aylarında herhangi bir tarifeye kayıt olmadan rahatlıkla akıllı telefonlarını kullanabilirler.

Türk Telekom 30 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Hediye internetin, dakikaların ve SMS’in alınabilmesi için ilk olarak bayilerden geçiş işlemlerinin yapılması gerekli olmaktadır. Yapılan geçiş işlemlerinin ardından telefonların mesaj bölümüne girilerek BOLBOL yazıp 5555’e mesaj gönderilir. Böylece bu muhteşem kampanyaya kayıt işlemi gerçekleşmiş olacaktır.

Farklı bir operatörden Türk Telekom’a geçiş yaparsanız siz de bu kampanyayı kullanarak 30 GB internet, 750 dakika ve 750 SMS hediyelerini alabilirsiniz. Türk Telekom bedava internetolarak sunulan 30 GB 4 eşit parçaya bölünerek ayda 7,5 GB şeklinde kullanıcılara sunulmaktadır. Dakika ve SMS ise yalnızca ilk ay için geçerli olan bir hediyedir. Sonraki aylarda internet hediyesi olan 7,5 GB yenileniyor olsa da 750 dakika ve SMS yenilenmeyecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(