Türk Telekom 2020 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom 2020 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

Korona virüsünün ülkemizde uzun süredir etkisini gösteriyor oluşu sokağa çıkma yasaklarını beraberinde getirdi. Birçok insan uzun süre evlerinde kalarak virüsün yayılmasını engellemeye çalışıyor. Evde kalınan süre zarfı içerisinde birçok kişi zamanını internet üzerinden yapılan aktiviteler ile geçiriyor. Durum böyle olunca da internet paketleri yetersiz kalabiliyor. Türk Telekom tarafından sunulan bedava internet paketleri kullanılırsa bu sorun ortadan kalkabilir.

Türk Telekom Faturasız Hatlara Özel Bedava İnternet

Faturasız Türk Telekom aboneleri bedava internet sayesinde ramazan ayını daha rahat bir şekilde geçirmek isterlerse aylık yaptıkları yüklemeler sayesinde bedava internet kazanabilirler. Kampanyaya katılımın gerçekleşmesi için abonelerin 1GB KAZAN yazıp 5555’e SMS göndermesi gerekli. Bu sayede TL yükleyerek bedava internet yüklemeye hak kazanılıyor.

Kampanyaya katılımını yapan kişiler sonrasında Online İşlemler uygulamasına giriş yaparak buradan TL yükleme işlemini gerçekleştirmeli. Bu işlem yapılırken yüklenen TL bedelinin en az 30 TL olması zorunlu tutulmuştur. Aksi halde sunulan 1 GB bedava internet hatlara tanımlanmayacaktır. Kredi kartı kullanarak yükleme işlemlerini yapan kişilerin hatlarına 1 GB internet tanımlanacaktır. Ramazan ayı boyunca rahatlıkla konuşulabilmektedir.

Türk Telekom 2020 Ramazan Ayı Bedava İnternet
Türk Telekom 2020 Ramazan Ayı Bedava İnternet

Türk Telekom Arayanı Bil İle 1 GB İnternet

Türk Telekom abonelerinin telefonları sinyal alamadığında diğer insanların onlara ulaşması mümkün olmamaktadır. Özellikle yolculuk anında insanların bazı bölgelerde telefonları sinyal alamayabilir. Bu anlarda arandıklarında karşı taraf ulaşamayacak ve görüşme gerçekleşemeyecektir. Bunun önüne geçilmesi için Türk Telekom tarafından Arayanı Bil Plus uygulaması geliştirilmiştir.

Uygulama ile birlikte telefonunuz sinyal almazken sizi arayan numaralar mesaj olarak sizlere gönderilmektedir. Bu uygulama çok küçük bir ücret ile kullanıcılara sunulur. Hali hazırda böyle bir uygulamaya ihtiyaç duyan kişiler küçük ücreti ödeyerek 1 GB hediyesini de alabilmektedir. Bunun için PLUS yazıp 7065’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom Abonesi Olan Herkese Ramazan Kampanyası

Türk Telekom abonelerinin ramazan ayında yaşayabilecekleri internet sıkıntısının önüne geçilmesi için tüm abonelere 1 GB internet kampanyası başlatılmıştır. Kampanya kapsamında hiç kullanılmayan ya da akıllı telefonlarda takılı olmayan hatlara hediye gönderilmemesi için özel bir yol izlenmesine karar verilmiştir.

Kampanya dahilinde sunulan 1 GB bedava internetin alınabilmesi için kullanıcıların ilk olarak Online İşlemler uygulamasına girmesi şarttır. Bu uygulamanın içerisinde Ramazan Kampanyası için özel bir alan bulunur. Bu alana giren ve sunulan yönergeleri takip eden kişiler 1 ay kullanabilecekleri 1 GB interneti alabilirler.

Türk Telekom Geçiş Kampanyası ile Bedava İnternet

Türk Telekom abonesi olmayan kişiler ramazan ayında hatlarını Türk Telekom’a taşırlarsa çok yüksek miktarda hediye kazanabileceklerdir. Türk Telekom’a geçiş işleminden sonra BOLBOL yazıp 5555’e mesaj gönderen kişiler bedava internet ve dakikaların sahibi olacaktır. Bu doğrultuda ilk olarak 15 GB bedava internet ve 750 dakika konuşma sunulmaktadır. Bu hediyeler dahi ramazan ayı boyunca insanların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek seviyededir. Ancak bununla da yetinmeyen Türk Telekom sonrasındaki her ay için 5 GB daha internet vermektedir. Toplamda 4 ay devam edecek olan bu kampanya sayesinde Türk Telekom aboneleri 30 GB bedava internetin sahibi olabilmektedir.