Türk Telekom 10 GB Hediye

Türk Telekom 10 GB Hediye

Hiç bir zaman internetsiz kalmak istemezsiniz. Sosyal medya, videolar, şarkılar, Türk Telekom bunun farkında olduğu için kullanıcılarına 10 GB hediye internet sunuyor. Türk Telekom 10 GB hediye paketini oldukça detaylı bir şekilde hazırlamış. Yaptığınız yüklemeye bağlı olarak kazanabileceğiniz bu harika fırsat, paketinize ek olarak hattınıza tanımlanıyor bu sayede dilediğinizce internetin keyfini sonuna kadar çıkarabiliyorsunuz.

Türk Telekom 10 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Henüz hattınıza TL yüklemesi yapmadıysanız çok şanslısınız çünkü bu eşsiz kampanyadan yararlanabilirsiniz. Tanımlanacak 10 GB hediye internetin günlük, haftalık ya da aylık olma durumu tamamen size bırakılmıştır. Kısaca yaptığınız yüklemeye bağlı olarak 10 GB kullanım süreniz belirleniyor. Bu kampanyaya ait detaylar ise şu şekildedir:

Türk Telekom 10 GB Hediye
  • Günlük 10 GB bedava internet kullanımı için hattınıza 40 TL yükleme yapmanız gerekmektedir.
  • Haftalık 10 GB bedava itnernet kullanımı için yapmanız gereken yükleme miktarı 50 TL’dir.
  • Aylık hediye 10 GB bedava internet kullanımı için 60 TL yüklemeniz yeterli olacaktır.

Yükleme işlemine başlamadan önce kampayadan yararlanmak için “SENLİK GB” yazdıktan sonra 5555’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede yaptığınız yüklemeye bağlı olarak hediye internet datası kazanacaksınız.

Kampanya ile İlgili Detaylar

Türk Telekom 10 GB hediye kampanyası ile ilgili kullanım detayları oldukça basittir. Elbette iyi bir şekilde anlamlandıra bilmeniz için bir kez daha üstünden geçmek yararlı olacaktır.

  • Faturalı ve Faturasız Hat Kullanıcıları bu kampanyadan yararlanabilirler.
  • Yapılan yüklemeye bağlı olarak hediye 10 GB bedava internet fırsatı günlük, haftalık, aylık olarak belirlenecektir.
  • Aylık hediye 10 GB internet hakkı için yükleme yapmış olsanız dahi kalan kullanım bir sonraki aya devir etmeyecektir.

Bu yüzden ay sonuna kadar bitirmeye özen gösterin. Pakete bir kez dahil olduktan sonra gelecek ay tekrar tekrar sms atmanıza gerek yoktur. Bedava internet kullanım hakları hattınıza tanımlanacaktır.

Elbette kampanyalar yalnızca bunlarla sınırlı değil. Türk Telekom sizler için daha bir dolu fırsat sunuyor. Onlarca GB fırsatını sizlerle paylaşıyoruz. Bedava internetiniz hiç bir zaman eksik olmasın; yeni yılda internetsiz kalmamak için Türk Telekom yeni yıl fırsatı 15 GB internet paketinden yararlanabilirsiniz. Özgürce internette gezinmek için bizi takip edin.