Kampanya

Tüm Operatörlere Hediye Çarkı İle Bedava İnternet

İletişim operatörlerinin müşterilerini yalnızca sunduğu tarifeler ile etkilediği düşünülmektedir. Ancak birçok kişi sunulan sürpriz hediyelere de bakarak hangi operatörü kullanacağına karar vermektedir. Vodafone, son dönemde kullanıcılarına sunduğu Hediye Çarklı uygulaması ile birlikte çok sayıda yeni müşteri kazanmayı başardı. Düzenli olarak kullanılan bu uygulama ile birlikte sürekli hediye internet kazanmak mümkün oluyor.

Vodafone tarafından 3 senedir sunulan bu imkân sürekli olarak yüksek bir talep gördüğünden devam etmektedir. 2020 senesinde ise bu kampanya diğer operatörler tarafından da kullanılabilir bir hale getirildi. Artık yalnızca Vodafone kullanıcıları bu hediye çarkını kullanmayacak. Turkcell ve Türk Telekom kullanıcıları da rahatlıkla çarkı kullanarak bedava hediyeler kazanabilirler.

Hediye Çarkı İnternet Paketi

Kampanya dâhilinde kullanıcılara birçok farklı hediye sunulmaktadır. Ancak kullanıcılar genel olarak sunulan bedava interneti önemser. Satın alınan tarifelerdeki konuşma dakikaları genellikle yeterli olmaktadır. Birçok kişi internet paketlerinin bitmesinden ve ek paketlerin oldukça pahalı olmasından şikâyetçidir. Bu sebeple de hediye olarak sunulan internetler değerli görülür.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Her Gün 1 GB Bedava İnternet Kazanma Fırsatları
hediye çarkı bedava internet
hediye çarkı bedava internet

Hediye Çarkı İnternet 2020

2020 senesi oldukça zor geçen bir sene olurken operatörler de ekstra kampanyalar ile kullanıcılarını mutlu etmeye çalışıyor. Hediye çarkı uygulamasının tüm operatörlere açılması da bu yönde atılan adımlardan bir tanesi. 2020 senesinde devamlı olarak bedava internet kazanmak isteyen herkes bu uygulamayı kullanmaya başlayabilir.

Geçmiş yıllarda Vodafone kullanıcılarına sunulan bu kampanya diğer operatörlere sunulmuş olsa da Vodafone kullanıcılarının ekstra avantajları devam ediyor. Bilindiği üzere insanlar bu çarkı istedikleri her an çevirme şansını elde edemiyorlar. Vodafone kullanıcıları, 8 haftalık periyotlarda bu uygulamayı kullanırken her hafta 1 defa çarkı çevirerek bedava internet kazanabilir. Ancak diğer uygulamaların bu süreçte yalnızca 1 defa uygulamayı kullanma hakkına sahip.

Hediye Çarkı İle Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Kampanyanın kullanılabilmesi için herkesin Vodafone yanımda uygulamasını indirmesi ve sonrasında giriş işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Operatörler ne olursa olsun herkes aynı uygulama üzerinden giriş yapmaktadır. Giriş işlemleri yapıldıktan sonra menü üzerinde yer alan “Bana Ne Var?” bölümüne girilerek çarkı çevirme şansı elde edilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turk Telekom 2020 Yeni Yıl Hediye İnternet Fırsatları

Tüm kullanıcıların çarkları 8 hafta boyunca değişmeden kalacaktır. Vodafone kullanıcıları her ay aynı çarkı çevirir ve çark üzerindeki hediyeleri alırlar. Diğer operatörler ise tek bir defa çevirme şansını elde edeceklerdir. 8 haftanın sonunda çarklar yenilenir ve kampanya dahilinde bir kez daha kullanıcılara çarkları çevirme hakkı sunulmaktadır.

Hediye Çarkı İçerisinde Hangi Hediyeler Var?

Çarkın içerisinde yer alan hediyeler belirli zamanlarda güncellenerek yükseltilmektedir. Çarkın en son kullanıldığı dönemde 1 GB, 2 GB ve 4 GB miktarında hediye internetler sunulmaktaydı. Sunulan internet hediyelerinin tamamı 1 aylık kullanım için sunuluyor. 1 aylık sürece yayıldığı için de kullanıcılar çok rahat bir biçimde kullanabilir. Çarkın diğer operatörlere de açılmasının ardından hediyelerin de güncelleneceği açıklandı. Diğer operatörleri kullanan kişiler de tatmin edici hediyeler alabilsin diye çark içerisine 20 GB gibi büyük miktarlı internet paketlerinin de konulması düşünülüyor. Tabi ki Vodafone kullanıcılarının bu hediyeleri alma şansı her zaman çok daha yüksek olacak.

BONUS HEDİYE

Bu konuyla ilgili görüşünüzü alt kısımda bulunan Yorum alanına yazıp göndermeniz durumunda aynı gün hediye internet tekniği hakkında kısa bir makale gönderiyoruz. Bu makale sayesinde faturalı veya faturasız hattınıza 1 ay geçerli 3 ile 5 GB arasında bedava internet tanımlayabilirsiniz. Yorum kısmına iletişim bilgilerinizi doğru yazmanız gerektiğini unutmayın.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(