Seviyorum İnternet Testi Vodafone

Seviyorum İnternet Testi Vodafone

Vodafone eşsiz kampanyalarıyla kullanıcılarına internet dağıtmaya devam ediyor. Seviyorum internet testi vodafone ile Türk insanın dijitalleşme haritasını test etme, ölçümleyebilme adına detaylı bir test oluşturdu. Bu teste katılarak çok kolay bir şekilde 3 GB kazanma şansına sahipsiniz. Testi çözenler arasından yalnızca bir kişiye ise 5 yıl boyunca bedava internet hizmeti sağlanacak. Kısaca her şarta ve koşulda kazanan siz olacaksınız. Bunun için yalnızca dört dakikanızı ayırmak yeterli.

Seviyorum İnternet Testine Nasıl Katılabilirim?

Seviyorum İnternet Testi Vodafone

Seviyorum internet testine katılmak çok kolay. Yapmanız gereken çok basit, tüm detaylarıyla sizlere nasıl kazanabileceğinizi anlatacağız. Yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  • Vodafone.com.tr/seviyoruminterneti sitesine gidin.
  • Teste başla butonuna tıklayın.
  • Gelen soruları cevaplayın.
  • Cevapları tamamladıktan sonra yeni bir sayfa karşınıza çıkacak.
  • Burada sizden istenilen bilgileri girin.
  • Tüm adımları kusursuz bir şekilde yaptığınızda Vodafone bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

Hattınıza tanımlanması için yapmanız gereken telefonunuza gelen kodu; internet sitesine girmek.

Seviyorum İnterneti Anketi Katılım Koşulları Nelerdir?

İnternet ile aran nasıl, gün içersinde internet kullanımın hangi sıklıkta, seçilmesi gereken şıklar, internet kişiliğini öğrenmek ister misin? Gibi soruları yanıtladıysanız rahatlıkla katılımı gerçekleştirmişinizdir demektir. Katılım koşulları ise şu şekildedir:

  • Sadece yurt içi kullanım için geçerlidir.
  • Kullanılmayan internet gelecek aya devir etmez.

Kullanım koşullarını kabul ettiyseniz, hatınıza internet kolaylıkla tanımlanacaktır. Tüm adımları kusursuz bir şekilde tamamlamayı unutmayın. Vodafone bedava internet kazanma fırsatları ile daha çok kazanın. Seviyorum internet testi vodafone ile ilgili bir sorun yaşarsanız. Yorum yapmayı unutmayın. Tüm sorunlarınızı kusursuz bir şekilde çözelim.

Teste gitmek için tıklayabilirsiniz.