TURKCELL

Sen yap diye Paycell internet görevi

Turkcell ücretsiz internet kampanyası sen yap diye görevi nasıl yapılır, 15 gb internet hediye nasıl kazanılır?

Paycell Ücretsiz internet Alma

  1. Adım:  Kampanyaya katılmak isteyenler, BiP uygulamasında #senyapdiye kampanya kanalını takip ederek kampanyaya katılmış olacaklardır.
  2. Adım: Turkcell paycell’e üye olun.
  3. Adım: Paycell ile harcama yapın

Paycell internet hediyesi

Sen yap diye Paycell 6. Hafta: 11-17 Kasım’19 tarihleri arasında Paycell kart ile harcama  yapan müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 15GB hediye kazanacaklardır.

Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili  haftada davet edilen arkadaş, Paycell kart’ı daha önce hiç kullanmamış ve daveti kabul edip ilgili haftada Paycell Kart ile harcama yapmış ise hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini  2. Kez kazanacaklardır.

Kampanya faydalarından yararlanabilmeniz için kampanyadaki servisler kapsamındaki kullanımlarınız, ad,soyad,telefon numarası verileriniz Turkcell Grup Şirketleri tarafından işlenebilecektir. Kampanyaya arkadaşınızın daveti ile katılmanız durumuda, telefon numaranız ve görevi tamamladığınız bilgisi sizi davet eden kişiler tarafından görüntülenebilecektir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Her Hafta 5GB Bedava İnternet

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı