Turkcell 40 GB Kazan Kazandır Ücretsiz İnternet

Sen yap diye Lifebox 1GB internet Kazan Kazandır

Turkcell kazan kazandır kampanyası ile ücretsiz 2 gb internet nasıl alınır? Turkcell sen yap diye hediye internet paketini hemen kazanabilirsin.

Lifebox ücretsiz internet nasıl alınır?

Sen yap diye bedava internet kampanyasından yararlanmak için öncelikle BiP uygulamasında #senyapdiye kampanya kanalını takip ederek kampanyaya katılmış olacaklardır.

Sonrasında 14-20 Ekim 2019 tarihleri arasında Lifebox uygulamasının Photopick özelliğini kullanarak fotoğrafları arasından puanlama yapan kullanıcılar, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır.

Turkcell Lifebox indir 1gb internet kazan
Turkcell Lifebox indir 1gb internet kazan

Lifebox kazan kazandır nasıl yapılır?

Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili haftada davet edilen arkadaş, Lifebox uygulamasında daha önce hiç hesap oluşturmamış ve ilgili haftada hesap oluşturup, daveti kabul edip Photopick özelliğini kullanmışsa hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini  2. Kez kazanacaklardır.

Turkcell Lifebox indir 1gb internet kazan

Turkcell Lifebox indir 1gb internet kazan

Lifebox bedava internet kazanmak için ilk önce uygulamayı indirmeniz gerekli. Turkcell lifebox uygulamasını ücretsiz https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.com.turkcell.akillidepo&hl=tr adresinden indirebilirsiniz.

Henüz ücretsiz internet almadıysan, diğer Turkcell ücretsiz internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz.