Sen Yap Diye kampanyası Fizy 1gb internet nasıl alınır?

Sen Yap Diye kampanyası Fizy 1gb internet nasıl alınır?

Turkcell ücretsiz internet kampanyalarından kazan kazandır bedava interneti 2 katına çıkıyor. Fizy 1GB bedava internet nasıl alınır, şartları nelerdir detaylandırıyoruz.

Sen yap diye nasıl yapılır?

Turkcell ücretsiz internet kampanyası #senyapdiye katılmak için bazı şartları yerine getirmelisiniz. Öncelikle kampanyaya katılmak isteyenler, BiP uygulamasında #senyapdiye kampanya kanalını takip ederek kampanyaya katılmış olacaklardır.

Fizy 1GB bedava internet nasıl alınır?

Turkcell fizy ücretsiz internet kazanmak için sırasıyla aşağıdaki talimatları yerine getirmelisiniz. 21-27 Ekim’19 tarihleri arasında fizy uygulamasından 25 şarkı dinleyen müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır.

Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili  haftada davet edilen arkadaş, fizy uygulamasını daha önce hiç kullanmamış ve daveti kabul edip ilgili haftada fizy den 25 şarkı dinlemişse hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini 2. Kez kazanacaklardır.

Ücretsiz Fizy uygulaması indir

Ücretsiz Fizy uygulaması indir
Ücretsiz Fizy uygulaması indir

Turkcell Fizy müzik dinleme uygulamasının android ve ios sürümleri mevcut. Android sürümü için buraya, ios sürümünü ücretsiz indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Henüz ücretsiz internet almadıysan, diğer Turkcell ücretsiz internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz.