Sen yap diye Dergilik görevi 2 gb nasıl yapılır?

Sen yap diye Dergilik görevi 2 gb nasıl yapılır?

Turkcell sen yap diye kazan kazandır ile bu haftanın kampanyasından bahsedeceğiz. Sen yap diye Dergilik ücretsiz 1GB internet ve kazan kazandır ile internetini ikiye katlayabilirsiniz.

Sen yap diye dergilik sorunu

Dergilik uygulamasıyla bedava internet olmuyor problemi yaşıyorsanız ilk adımı atlamış olabilirsiniz. İlk adımda BİP uygulamasını indirin ve uygulamayı açın. Uygulamada #senyapdiye kampanya kanalını takip edin. Dergilik 2GB ücretsiz internetten yararlanmak için #senyapdiye kampanya kanalını takip etmelisiniz.

Dergilik indir bedava internet al

Sen yap diye dergilik kampanyasından yararlanmak için dergilik uygulasını indir.

28 Ekim-3 Kasım 2019 tarihleri arasında Dergilik uygulamasına cep telefonundan giriş yapıp, uygulamada toplam 25 dakika yayın okuyan müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır.

Kazan kazandır davet ile 2GB internet nasıl alınır?

Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. Davet ettikleri arkadaşları, 01.01.2017 tarihinden bu yana Dergilik uygulamasını ilk kez kullanarak haftanın görevini yerine getiriyorsa, hem davet eden hem de davet edilen o hafta için 2. Kez hediye kazanma şansına sahip olacaktır.

Henüz ücretsiz internet almadıysanız, diğer “Turkcell Bedava İnternet” kampanyalarına bakınız.