Şampiyon Galatasaray 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Şampiyon Galatasaray 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Şampiyonluk yolunda koşan Galasaray’ın Hediye internet kampanyasından faydalanabilirsiniz. Bu kampanya ile Turkcell bedava 1GB internet nasıl alınır şartlarını anlatıyoruz.

GS Destek 1 GB Hediye İnternet kampanyası – Ücretsiz 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli.

Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanyadan bireysel postpaid ve prepaid Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerdeki müşteriler faydalanabilecektir.

Kampanya kapsamında bu paketlerdeki müşterilere Galatasaray’ın yendiği her maçta günlük 1GB internet hediye edilecektir. 1GB hediyesi 24 saat içerisinde hattınıza yüklenecektir. Kampanya aktiflendiği tarihten itibaren geçerlidir ve otomatik yenilenmez.

Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

Henüz ücretsiz internet almadıysanız, diğer “Turkcell Bedava İnternet” kampanyalarına bakınız.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Sen Yap Diye Sağlığımız İçin 1 GB Bedava İnternet

BONUS HEDİYE

Bu konuyla ilgili görüşünüzü alt kısımda bulunan Yorum alanına yazıp göndermeniz durumunda aynı gün hediye internet tekniği hakkında kısa bir makale gönderiyoruz. Bu makale sayesinde faturalı veya faturasız hattınıza 1 ay geçerli 3 ile 5 GB arasında bedava internet tanımlayabilirsiniz. Yorum kısmına iletişim bilgilerinizi doğru yazmanız gerektiğini unutmayın.