Ramazan'a Özel Turkcell Hediye 50 TL Kazan!

Turkcell Hediye 50 TL Kazan!

31 Aralık’a kadar geçerli olan yüklediğin kadar kazan kampanyasında 50 TL yüklersen anında 50 TL hediye kazanabilirsin.

Hediye 50 TL Nasıl Alınır?

Kampanya kapsamında www.turkcell.com.tr, Dijital Operatör Uygulaması veya Paycell uygulamasından kredi kartıyla TL yükleyen Hazır Kart müşterileri tek seferde 40 TL yüklemeleri karşılığında 40 TL, 50 TL ve üzeri yüklemeleri karşılığında ise 50 TL kazanacaklardır.

Kazanılan TL’ler bir hafta boyunca yurt içi ses, SMS ve internet kullanımlarında geçerlidir. Ses ve SMS kullanımları müşterilerin kendi tarifelerinden, internet kullanımı ise 100 KB/0,001907 TL üzerinden ücretlendirilecektir.

Her hat, bir takvim ayı içerisinde aynı faydadan maksimum 4 kez faydalanabilir. Paketin kullanım süresi bittiğinde veya bir haftadan önce paketin bitmesi durumunda abonelerin ses ve SMS kullanımları üzerlerinde başka bir paket yok ise kendi tarifelerinden; internet kullanımları ise üzerlerinde başka bir paket yok ise standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin ücretlendirme periyodu 100 kb’tır.
Paketteki kullanılmayan TL’ler bir sonraki kullanım dönemine devretmemektedir.

Kampanyadan üzerinde hız kısıtlı paket bulunan müşterilerimiz faydalanamamaktadır. Paket kapsamındaki TL’ler üçüncü şahıslara transfer edilemez. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.