Hediye İnternet Kampanyaları

Operatörlerin Evde Kal Hediye İnternet Kampanyaları 2020

31 Aralık 2019 tarihinde Çin’ de ortaya çıkan Corona Virüs salgını kısa bir zaman içerisinde Türkiye’ de dahil olmak üzere tüm dünyaya yayıldı. Dünya genelinde can kayıplarının fazla olması, vaka sayısının her geçen gün artması, Covid-19 hastalığının kesin bir tedavisi olmaması hastalığın önüne geçmenin en önemli yolunun ise bulaşma hızını engellemek amacıyla tam izolasyon olduğunu göstermiştir.  Hastalığın önüne geçmek ve ülkemizin sağlık durumunu kontrol altına almanın en önemli şartı ise zorunlu olmadıkça evlerimizde kalmaktır. Ülke çapına ana teması evde kalmak olmak olan hayat eve sığar, evde kal Türkiye, biz bize yeteriz gibi birçok farklı kampanya devam etmektedir. İnsanların evlerinde kapandığı bugünlerde ise en büyük destek evdekal hediye internet olmuştur.

Türkiye’ nin evde kaldığı bugünlerde bu zor süreci birlikte atlatabilmemiz için gsm operatörleri evde kal kampanyasına destek olmak amacıyla tüketicilerine birçok fırsatı ücretsiz sunmaktadırlar. Mobil operatörlerin evde kal bedava internet kampanyalarında yer alan şirketlerden bazıları Vodafonei Turkcell, Türk Telekom’dur.

Türkiye’de salgının kontrol altına alınmasını sağlamak için insanların evde kalmalarına yönelik önlemler de artarak devam etmektedir. İlk başlarda biraz daha kolay olsa da zaman geçtikçe evde kalmanın da giderek zorlaştığı bu dönemde evdekal bedava internet kampanyaları tüm tüketicilere ilaç gibi gelmiştir.

Turkcell Evdekal Hediye İnternet
Turkcell Evdekal Hediye İnternet

Turkcell Evdekal Hediye İnternet Kampanyası

Türkiye’de en çok tercih edilen gsm operatörlerinden biri olan Turkcel tüketicilerine evde geçirdikleri karantina sürecinde yardımcı olabilmek adında ücretsiz paket hizmet oluşturmuştur. Turkcell’ in Bip platformu üzerinden sunulan internet hizmetinden tüm müşterilerine 1 GB ile 10 GB arasındaki internet kullanımlarında herhangi bir ücret söz konusu değildir. Kısacası Turkcell kullanıcıları Bip üzerinden istedikleri gibi internet kullanımı yaparak evde kaldıkları bu dönemi eğlenmek için fırsata çevirebilirler.

Vodafone Evdekal Hediye İnternet
Vodafone Evdekal Hediye İnternet

Vodafone Evdekal Hediye İnternet Kampanyası

Kurulduğu ilk günden bugüne sektöründe en iyi firmalardan biri olan Vodafone kısa bir süre içerisinde tüm dünyada en çok kullanılan GSM operatörlerinden birisi olmuştur. Sektöründe her zaman ilkleri gerçekleştiren firma Dünya’ nın geçirmiş olduğu bu durumda Türkiye’ de dahil olmak üzere hizmet verdiği tüm ülkelerde müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam etmektedir. Vodafone Türkiye ise tüm kullanıcılarına Bana Ne Var uygulaması üzerinden 5 GB’ye kadar sınırsız internet hizmeti sunmaktadır. Buna ek olarak tüm kullanıcılar Vodafone uygulamalarını takip ederek şirketin kullanıcılarına özel gerçekleştireceği hediye fırsatlarını da değerlendirebilirler.  Evde tüm gün canım sıkılıyor bana daha fazlası gerek diyen kullanıcıları da unutmayan Vodafone Türkiye ailesi tüm kullanıcılarına ekstra internet kazanma fırsatı da sağlamıştır.

Türk Telekom Evdekal Hediye İnternet
Türk Telekom Evdekal Hediye İnternet

Türk Telekom Evdekal Hediye İnternet Kampanyası

Herkesin evlerine kapanmak zorunda kaldığı bu günlerde kullanıcılarını en çok düşünen şirketlerden birisi de Türk Telekom’dur. Atılan her adımda kullanıcılarının yaşam kalitesini arttırmayı amaç edinen şirket tüm kullanıcılarının sıkılmadan evde kalmalarına destek olmak amacıyla bedava internet paketi oluşturarak tüm kullanıcılarının bir kez daha gönlünü kazanmayı başarmıştır. Hediye internet kampanyasından faydalanmak için kullanıcılar Türk Telekom’ un online hizmetler platformuna giriş yaparak 4 GB kapasitesindeki hediyelerini kolaylıkla kullanmaya başlayabilirler. Ayrıca şirket yetkilileri interneti sürekli olarak kullanan kullanıcılarını da düşünerek aynı platform üzerinden internet paketi de dağıtmaktadır. Kullanıcıların yapması gereken tek şey ise Türk Telekom şanslı çark oyununa katılmak olacaktır. Oyunda katılımcılara günlük 1GB, 250 MB ve 100 MB kazanma fırsatı sunulur.