Kampanyalar

Operatörlerden 1 Mayıs Bedava İnternet Kampanyaları

1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı, hem ülkemizdeki hem de dünya üzerindeki en önemli günlerden bir tanesi. Tüm dünyada ortak olarak kutlanan bu önemli günde birlik ve dayanışma vurgusu yapılırken haksızlıklara karşı her zaman dik bir duruş sergilemenin önemi lanse ediliyor.

Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de 1 Mayıs günü resmi tatil olarak belirlenmiş durumda. Bu önemli günde çok sayıda gösteri gerçekleşirken 2020 senesinde bunun olması çok da olası durmuyor. Korona virüsünün insanları üst seviyede etkileyişi ve dışarı çıkma yasağının oluşu bu gösterileri tamamen engellemiş durumda. Bu sebeple de insanlar ancak internet üzerinden duygu ve düşüncelerini dile getirebilir.

Türk Telekom 1 Mayıs Bedava İnternet Kampanyası

Korona virüsünün oluşu ile internet kullanımı artarken önemli günlerde kullanım daha da üst seviyeye çıkıyor. Tamamen evlerde geçirilecek olan 1 Mayıs gününde insanların sosyal medyayı bolca kullanması beklenirken Türk Telekom, abonelerinin internet konusunda hiçbir problem yaşamaması için 10 GB bedava internet sunuyor.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom tarafından sunulan bedava internetin alınabilmesi için ilk olarak Online İşlemler uygulamasının indirilmesi gerekli. Bu uygulamayı indiren kişiler telefon numaralarını kullanarak uygulamaya giriş yaptıklarında 1 Mayıs için özel olarak hazırlanmış 10 GB bedava internetlerini alabiliyorlar. Böylece bütün bir gün tüm paylaşımlar rahatlıkla izlenebilecek ve bunlara yenileri eklenebilecek.

1 Mayıs Bedava İnternet
1 Mayıs Bedava İnternet

Turkcell 1 Mayıs Bedava İnternet Kampanyası

Türkiye’nin en büyük iletişim operatörlerinden olan Turkcell de 1 Mayıs gününü atlamayan markalardan bir tanesi. Bu önemli günde 10 GB bedava internet sunan Turkcell bu sayede tüm işçi ve emekçilerin günlerini en iyi şekilde geçirmesini sağlamayı umuyor.

Turkcell tarafından sunulan bedava internet hem faturalı hem de faturasız kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Bu interneti alabilmek için Turkcell tarafından oluşturulan Dijital Operatör uygulamasının indirilmesi şart. Tamamen ücretsiz olarak indirilen Dijital Operatör uygulamasını yükleyen ve sonrasında giriş işlemlerini gerçekleştiren kişiler 10 GB bedava internet hakkını elde edebilir.

Vodafone 1 Mayıs Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone da 1 Mayıs tarihinde hediye veren operatörler arasında yer alıyor. Diğer iki operatör gibi kullanıcılarına 10 GB bedava internet sunan operatör bunun için çok basit şartlar belirlemiş durumda. İlk olarak kullanıcıların Play Store ya da App Store üzerinden Vodafone Yanımda uygulamasını indirmesi ve giriş işlemlerini başarılı bir şekilde yapması gerekli.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  MEB EBA 3gb Bedava İnternet

Bu işlemi tamamlayan kişiler sonrasında uygulamanın içerisine girerek buradaki yönergeler ile birlikte 10 GB bedava internetine kavuşabilir. Vodafone bunu tüm abonelerine sunarken korona virüsü sebebiyle evlerimizde kaldığımız bu dönemde çok büyük bir önem arz ediyor. Vodafone abonelerinin tamamı gelen bu interneti istedikleri her alanda doyasıya kullanabilirler.

10 GB Bedava İnternet Detayları

Tüm operatörler tarafından sunulan bu bedava internet 1 Mayıs tarihinde kullanım için hazırlanmıştır. Saat 00:01’den itibaren kullanılmaya başlanan internet 23:59’a kadar rahatlıkla kullanılacaktır. 10 GB çok yüksek bir miktar olduğundan birçok kişi bu bedava interneti bitirmekte zorlanabilir. Kalan kısım kesinlikle ertesi güne devredilmeyecektir. Kalan kısım tarihler 2 Mayıs’ı gösterdiği anda hatlardan silinir.

BONUS HEDİYE

Bu konuyla ilgili görüşünüzü alt kısımda bulunan Yorum alanına yazıp göndermeniz durumunda aynı gün hediye internet tekniği hakkında kısa bir makale gönderiyoruz. Bu makale sayesinde faturalı veya faturasız hattınıza 1 ay geçerli 3 ile 5 GB arasında bedava internet tanımlayabilirsiniz. Yorum kısmına iletişim bilgilerinizi doğru yazmanız gerektiğini unutmayın.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(