Vodafone Her Ay 5 GB Bedava İnternet

Numarasını Vodafone’a Taşıyana Her Ay 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türkiye’nin üç büyük dijital operatörü olan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom arasındaki rekabet her geçen gün artış göstermektedir. Tüm operatörler kullanıcı sayısını arttırmak için büyük bir yarışın içerisinde yer almaktadır. Numara taşımanın hayatımıza girişiyle hız kazanan bu yarışmada yalnızca ekonomik tarifeler sunmak yeterli olmamaktadır.

Akıllı telefon kullanıcıları gün içerisinde sürekli olarak sosyal medyayı ve diğer internet sitelerini ziyaret ettiği için yoğun bir internet kullanımı söz konusu olmaktadır. Bu sebeple de tarifelerde sunulan mevcut internet insanlar için yeterli olmaz. Bunun önüne geçilebilmesi için de sunulan bedava internet kampanyalarının değerlendirilmesi gerekmektedir.

İnsanlar her ay ek internet paketi alarak fatura bedellerinin yükselmesini istememektedir. Bunun yerine devamlı olarak bedava internet sunan operatörlere geçiş yaparlar. Tam da bunu sağlamak isteyen Vodafone geçiş işlemini gerçekleştiren kullanıcılarına 1 sene boyunca her ay 5 GB internet vermektedir. Bu sayede kullanıcıların en az 1 sene hiçbir ek paket almasına gerek kalmaz.

Vodafonea Taşıyana Her Ay 5 GB Bedava İnternet
Vodafonea Taşıyana Her Ay 5 GB Bedava İnternet

Vodafone Tarifeler

Vodafone tarafından sunulan bu muhteşem bedava internet kampanyasının kullanılabilmesi için belirli Vodafone tarifelerinden bir tanesini seçmek gerekmektedir. Tamamı yüksek seviyede dakika ya da internet sunan yüksek fiyatları paketler değildir. Her bütçeye uygun paketler bulunurken her birini için aylık 5 GB bedava internet sunulmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Bedava İnternet 2020 Yılbaşı Fırsatları

Kampanyadan bedava internet kazanabilmek için geçilmesi gerek paketler;

  • Redli 15 Özel
  • Redli Genç 8
  • Redli 8
  • Redli Genç 12
  • Redli 12
  • Redli 25 Özel
  • Redli 15
  • Redli 15 Plus
  • Redli 20 Plus
  • Red First, olarak sıralanabilmektedir.

Vodafone tarafından sunulan bu faturaları tarifelerin aylık ödemeleri 42 TL’den başlamaktadır. En yüksek pakette ise aylık 174 TL ödeme ile sunulan bir pakettir. Bu aralıkta yer alan paketlerden bir tanesi seçilerek kampanyaya katılım sağlanması mümkün olacaktır.

Vodafone 5 GB Hediye Nasıl Yapılır?

Kullandığı operatör ne olursa olsun bu operatörden Vodafone’a geçmeyi düşünen kişiler sunulan tarifelerden bir tanesini seçerek geçiş işlemini gerçekleştirebilmektedir. Geçiş işlemleri Vodafone bayileri üzerinden gerçekleşir ve hemen yeni SIM kartlar kullanıcılara sunulur.

Yeni hatları açılan kullanıcıların ilk olarak Vodafone Yanımda uygulamasını indirmesi gerekmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek için işletim sistemi iOS olan telefonlarda App Store uygulamasına giriş yapılması gerekmektedir. Android işletim sistemine ait olarak telefonlarda ise Google Play Store üzerinden indirme işlemleri gerçekleşecektir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Tarifeler ve Paketler 2020 Güncel Liste

Her iki işletim sistemi için de ücretsiz olan Vodafone yanımda uygulaması birkaç dakika içerisinde indirilerek kurulum işlemleri gerçekleştirilmektedir. Kullanıcılar, kendi telefon numaraları ile birlikte uygulamaya girişlerini gerçekleştirebilirler. Giriş işlemlerinin sonrasında menüden “Ek Paketler” seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir. Kampanya dahilinde sunulan aylık 5 GB bedava internet bu kısımdan alınabilmektedir. Her ay bu işlemin yapılmasına gerek olmamaktadır. İlk sefer gerçekleştirilmesi yeterli olmaktadır. Kampanyanın kullanılabilmesi için 1 yıl boyunca Vodafone’da kalma sözü verilmelidir. Numaralarının geçiş işlemini yaparken bu sözü veren kişiler 12 ay boyunca 5 GB bedava internet kazanabilirler. Toplamda kazanılacak 60 GB internet ihtiyacı tamamen karşılamaya yetecektir. Yalnızca yurtiçinde kullanılabilen bu internet herhangi bir numaraya transfer edilememektedir.