Mobil Operatörler Bedava Dakika

Mobil Operatörler ile Bedava Dakika Yapma

Gün içerisinde iş tempomuz ve iş yoğunluğumuz sebebiyle birçok kişi ile telefonda görüşüp işlerimizi halledebilmekteyiz. Yapmış olduğumuz telefon görüşmeleri sebebiyle ortaya çıkan durumlardan ötürü konuşma sürelerinin uzun olması bizlerin dakika konusunda sıkıntı yaşamasına ve diğer görüşmelerimiz içinse sıkıntıya sokmaktadır. Bu yüzden farklı operatörler kendi kullanıcılarına oldukça cömert davranarak belli zamanlarda belli dakikalar hediye etmektedir. Bununla birlikte birçok kullanıcı yapacağı bazı ayarlamalar ile bedava dakika kazanabilecekler. Bu  dakikaları kullanabilmeleri açısından ortaya çıkacak avantajlar şu şekildedir;

  • Dakikam biter mi sıkıntısını çekmeden bol bol konuşabilecekler
  • 30 günlük konuşma paketinin yanı sıra bedava kullanabileceği dakika olacak
  • Konuşmaları bitmeden dakikam biter mi soru işaretlerine kapılmayacaklar.

gibi avantajlar konuşmacılar tarafından kullanılmaktadır. Operatörler tarafından sağlanan belli başlı avantajlar ile de birçok kullanıcı hem internet hem dakika sıkıntısı çekmeden bir aylarını geçirebilmektedirler.

Turkcell ile Bedava Dakika Yapma

Turkcell diğer operatörler arasında en bonkör olanı diyebiliriz. Kullanıcılarına hem birden farklı zamanlarda hem de Turkcellin kendi uygulamalarında kullanıcılara dağıtılmaktadır.

Turkcell kendi operatörleri için hazırlamış olduğu salla kazan uygulaması ile birlikte haftalık olarak bedava dakika vermektedir. Salla Kazan uygulamasını haftada bir kere sallayarak bedava dakika üretebilirsiniz.

Turkcell, salla kazan uygulaması dışında, sms kullanarak da bedava dakika gelmektedir. Bedava dakikayı kullanabilmek amacıyla FIRSAT YAZIP 2222 göndererek hattınıza ekstra dakika kazanabilirsiniz.

Türk Telekom ile Bedava Dakika Yapma

Türk Telekom kullanıcıları da diğer kullanıcılar gibi dakika problemi yaşamaktadır. Her operatör sahiplerinin olduğu gibi Türk Telekom kullanıcılarının da kendi dakikaları bitmeden ekstra dakika yapma hakkı mevcuttur.

Türk Telekom kullanıcıları 30 TL ve üzeri TL yüklediğinde “ GECE “ yazıp 4545’e ücretsiz SMS atarlarsa 21:00-09:00 aramaları ücretsiz olacaktır.

2000 dakika ekstra da kullanarak sadece 9 TL karşılığında Türk Telekom hattınıza yükleyebilirsiniz.

Vodafone ile Bedava Dakika Yapma

Vodafone kullanıcıları için, kendi uygulamasından ve belli sms paketlerinden bedava dakika kazanabilmektedir. Kazanılan bedava dakikaları hattınıza ek kullanmayı unutmayınız. Vodafone yanımda uygulamasıyla birlikte haftada bir istediğiniz dakikayı kullanabilirsiniz.

25 yaş altı kullanıcılar için ise belirlenen 6 aylık 250 DK kampanyanızı kullanabilirsiniz.