Turkcell Kıbrıs Kampanyası 1 GB İnternet

Kuzey Kıbrıs Turkcell İle 1 GB Bedava İnternet

Turkcell hiç kuşkusuz ülkemizde hizmet veren en önemli operatörlerden bir tanesi. Mobil telefonlar ile tanıştığımız ilk andan itibaren yanımızda olan Turkcell kendisini her zaman geliştirmeyi başardı. Sürekli olarak uygun tarifeler sunan, yüksek sinyal gücü ile hizmet veren ve bedava internet kampanyalarına imza atan Turkcell daha çok uzun süre bizlerle olmaya devam edecek gibi duruyor.

Turkcell, ülkemizde olduğu kadar Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de popüler bir iletişim operatörü. Kıbrıs’ta da oldukça yüksek sayıda abonesi bulunuyor. Bu aboneleri memnun etmek için sürekli çalışan marka yepyeni bir bedava internet kampanyasını başlattı.

Turkcell Kıbrıs Kampanyası

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Turkcell tarafından başlatılan kampanya ile birlikte tüm Turkcell kullanıcıları bedava 1 GB internet kazanma hakkını elde etmektedir. Kampanyanın olabildiğince fazla kişiye ulaşması planlandığından herhangi bir şart getirilmemiştir. Yalnızca Turkcell kullanıcılarının yapmaları gereken birkaç adet işlem bulunur. Bunları doğru bir biçimde yapan herkes bedava internetini alma şansını elde edecektir.

Turkcell Kıbrıs Kampanyası
Turkcell Kıbrıs Kampanyası

KKTC Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin yapmaları gereken iki farklı işlem bulunmaktadır. İlk işlem İnstagram üzerinden gerçekleştirilen bir işlemdir. Kampanyanın bu aşamasının yapılabilmesi için İnstagram hesabının bulunuyor olması ve telefonlarda İnstagram uygulamasının yer alması gerekmektedir. İnstagram yüklü olmayan ya da kendilerine ait bir hesabı olmayan kişileri birkaç dakika içerisinde iki işlemi de gerçekleştirebilir.

Hali hazırda İnstagram hesabı bulunan ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturan kişilerin Kuzey Kıbrıs Turkcell hesabını İnstagram üzerinden takibe alması gerekmektedir. Hesaba ulaşabilmek için ilk olarak uygulamanın alt kısmında yer alan büyüteç simgesine tıklanır. Buraya aranacak olan hesabın ismi yazılmalıdır. Kuzey Kıbrıs Turkcell yazıp aratan kişiler karşılarına çıkan hesabı takibe alırlarsa ilk aşama tamamlanmış olur.

İkinci yapılması gereken işlem ise BİPBOX kanalına üyelik işleminin gerçekleştirilmesidir. Bunun için de ilk olarak BİP uygulamasının telefonlara indirilmesi gerekir. Telefonlara uygulamayı indirmek için App Store ya da Google Play Store kullanılabilirken her ikisinde de BİP uygulaması ücretsiz olacaktır.

BİP uygulamasını başarılı bir şekilde indirip yükleyen kişiler uygulamaya girişlerini yapmalıdır. Giriş işlemleri de tamamlandıktan sonra BİP üzerinden hizmet veren BİPBOX kanalına üye olunması gerekecektir. Bu üyelik işlemini yapan kişilere çok küçük görevler verilecektir. Verilen görevleri tamamlayan kişilere 1 günlük 1 GB bedava internet sunulmaktadır.

Kanalı takip eden kişilerin günlük görevleri sürekli olarak yenilenmektedir. Yenilenen görevler her başarıldığında 1 GB internet verilir. Bu internetler 24 saat geçerli olurken sonrasında silinmektedir. Sürekli olarak görevleri gerçekleştiren kişiler günlük 1 GB bedava internetin sahibi olurlar. Sürekli olarak görevleri yapabileceğini düşünen kişiler çok düşük bir internet paketiyle aylarda idare edebilirler. Görevler tamamlandığı anda hatlara bilgilendirme mesajları gelecektir. Bu mesajlarda kullanıcıların kazandıkları 1 GB internet hakkında gerekli bilgiler verilmektedir. Kazanılan 1 GB internet, mesajın geldiği andan itibaren 24 saat hatlarda kalmaktadır. Hediye internet yalnızca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerli olmaktadır. Yurt dışında bu bedava internetin kullanılmasına imkân sunulmamaktadır. Turkcell kullanıcıları her gün bu kampanyaya katılım gösterebilirler.