Turkcell İle 1 GB Bedava İnternet

Kutsal Topraklara Giden Vatandaşlarımıza Turkcell İle 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından sunulan bedava internet kampanyaları büyük bir hızla devam ediyor. Turkcell, yurt içinde yer alan abonelerine sürekli olarak hediyeler sunarken bu sefer yurtdışında kullanıma özel bir hediye kampanyası başlattı. Ülkemizde her sene binlerce kişi Hacı adayı olarak kutsal topraklara giderken bu ziyaretlerinde Turkcell en iyi hizmeti sunuyor.

Dinimizin gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirmek isteyen kişiler kutsal topraklara hareket ederken yanlarında akıllı telefonlarını her zaman götürüyorlar. Sürekli olarak ailesi ile hem görüntülü hem de normal konuşma gerçekleştirmeyi düşünen hacı adayları bunun için Turkcell tarafından sunulan özel tarifelere geçiş yapmaktadır.

Kutsal Topraklara Giden Vatandaşlarımıza Turkcell İle 1 GB Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Kutsal topraklar gitmeye karar veren ve çok öncesinden sıraya giren vatandaşlarımız kurayla bu yolculuğa hak kazanmaktadır. Uzun yıllar bekledikten sonra gerçekleşecek olan bu yolculukta iletişimin hiçbir zaman kopmaması son derece önemlidir. Hacı adaylarımız ailelerini sürekli olarak merak edecekleri için görüşmek isteyeceklerdir. Bunun için doğru paketleri tercih ederlerse son derece rahat bir biçimde konuşmalarını gerçekleştirebilirler.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Ücretsiz Turkcell Dijital Operatör Uygulaması

Bu süreçte vatandaşlarımızın internet ihtiyacı da en üst düzeyde olacaktır. Bunun bilincinde olan Turkcell 1 GB bedava internet kampanyası ile birlikte hacı adaylarının aileleri ile rahatlıkla görüşmesine katkı sağlar. Turkcell tarafından sunulan tarifelerden bir tanesini tercih eden hacı adayları rahatlıkla bu bedava interneti alabilmektedir.

Turkcell İle 1 GB Bedava İnternet Kampanyası
Turkcell İle 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Hac Umre İnternet Paketi

Turkcell tarafından sunulan 1 GB bedava interneti almak isteyen kişilerin yurtdışı tarifelerinden bir tanesini kullanıyor olması gerekmektedir. Aksi halde sunulan bu hediyenin alınması mümkün olmamaktadır. Hacı adaylarımız gibi yurtdışına çıkmayı düşünen kişiler Turkcell tarafından sunulan 3 farklı tarifeden bir tanesini seçebilmektedir.

Turkcell Avantajlı Yurtdışı Paketi 1;

  • 1 GB internet,
  • 150 dakika konuşma,
  • 50 SMS, özellikleri ile sunulmaktadır.

Turkcell Avantajlı Yurtdışı Paketi 2;

  • 100 MB internet,
  • 30 dakika konuşma,
  • 30 SMS, özellikleri ile sunulmaktadır.

Turkcell Avantajlı Yurtdışı Paketi 3;

  • 2 GB internet,
  • 100 dakika konuşma,
  • 1000 SMS, özellikleri ile sunulmaktadır.

Yurtdışında bulunan ve ülkemizdeki yakınlarını aramak isteyen kişilerin ödemeleri gereken bedeller her zaman farklı olmaktadır. Bu sebeple de tarifeyi kullanarak yurtdışına gitmeyi düşünen kişilere sunulan paketlerdeki internet ve dakikalar ülkemize göre daha düşük seviyede olacaktır. Bu tarifeleri tercih etmeyen kişilerin ödemeleri gereken ücretler çok daha yüksek seviyede olmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Fizy dinledikçe internet kazanma

Kutsal Topraklara Giden Vatandaşlarımıza Turkcell İle 1 GB Bedava İnternet Kampanyasının Detayları Neleri?

Kampanya dahilinde sunulan internetin alınabilmesi için kullanıcıların Turkcell BİP uygulamasını kullanıyor olması gerekmektedir. Turkcell tarafından sunulan bu hediye BİP kullanıcı olan kişilere otomatik olarak sunulacaktır. Kampanya dahilinde bedava hediyenin alınması için kullanıcıların kutsal topraklar gitmesi gerekir. Diğer yurt dışı gezilerinde bu internet verilmemektedir. Turkcell tarafından sunulan bu internet aylık olarak yenilenmektedir. Hacı adaylarımızın orada kaldıkları süre boyunca yenilenir. Verilen 1 GB internet 1 ay boyunca kullanılmazsa kalan kısmı silinecektir. Bu sebeple de hacı adaylarımızın aileleri ile internet üzerinden doya doya görüşmesi önerilmektedir. Özellikle görüntülü görüşmeler ile bu internet hakkı kullanılabilir.


BONUS HEDİYE

Bu konuyla ilgili görüşünüzü alt kısımda bulunan Yorum alanına yazıp göndermeniz durumunda aynı gün hediye internet tekniği hakkında kısa bir makale gönderiyoruz. Bu makale sayesinde faturalı veya faturasız hattınıza 1 ay geçerli 3 ile 5 GB arasında bedava internet tanımlayabilirsiniz. Yorum kısmına iletişim bilgilerinizi doğru yazmanız gerektiğini unutmayın.