KAMPANYATURKCELL

Güncel Turkcell Sürpriz Nokta Taktikleri

Güncel turkcell sürpriz nokta taktikleri sayesinde hiç bir zaman internetsiz kalma. Senin için en akıllıca olan taktikleri bir araya getirdik.

Öncesinde uyarılarımızı yapalım. Hiç kendinizi yormadan bedava internet kazanmanızı sağlayacak bu taktikler yalnızca Android cihazlar için geçerlidir. İos için şu an mümkün olan herhangi bir taktik yoktur. Yani bir ios kullanıcıysanız yürümek, yürüyerek bedava internet toplamak sizin için en iyi çözüm olacaktır. Taktik tıpkı internet avcılarında olduğu gibi işliyor. Sahte konumumuzu açıyor ve kutuların olduğu bölümlere hızlı bir şekilde gidiyoruz. Her kutu da onlarca GB hediye kazanıyor bir an olsun internetsiz kalmıyoruz.

Turkcell Sürpriz Nokta Taktiği Nasıl Yapılır?

Turkcell sürpriz nokta hediyelerinden yararlanmak için ilk olarak Bip uygulmasını indirmeniz gerekiyor. Bip uygulamasının yüklü olduğunu var sayarak anlatımıza devam ediyoruz. Sırasıyla şu adımları takip edin.

  • Google Play Store üzerinden Hola Fake Gps uygulamasını indirin
  • Bip uygulamasına girerek, sürpriz nokta sekmesine gelin.
  • Kutuların nerelerde olduğunu belirleyin.
  • Hola fake gps uygulamasını açın
  • Konum doğruluğunu kontrol ederek fake gps uygulması üzerinden o konuma gidin.
Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Ödediğin Kadar Bedava 15 GB İnternet Kazan
Güncel Turkcell Sürpriz Nokta Taktikleri

Artık son aşamaya geldik. Telefonunuz o konuma doğru gitti. Bip uygulamasını kapatıp, açın ve hediye datanızı hızlı bir şekilde kapın. Herhangi bir hata alırsanız VPS indirmeyi, VPS kullanmayı unutmayın. Takıldığınız herhangi bir nokta olduğunda sizlere detaylı bir şekilde yardımcı olabiliriz yorum yapmayı unutmayın.

Güncel turkcell sürpriz nokta taktikleri bu şekildedir. Daha yeni bir taktik hakkında bilgi almak ister misiniz? O zaman yorumlarda belirtin. Özel bir taktiği yeterince yorum geldiğinde sizlerle paylaşacağız

Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2019 fırsatlarını keşfetmeye başlayın. Daha çok internet kazanmak mümkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı