GNÇ Yumurta Çatlat Uygulaması ile 8 GB İnternet Kazan

GNÇ Yumurta Çatlat Uygulaması 8 GB Hediye

Turkcell bedava internet kampanyalarına bir yenisi daha ekledi. Bu kampanyadan 26 yaş ve altı üyeler faydalanabilir. 8 GB’a kadar hediye interneti nasıl kazanabilirsiniz, detaylara geliyor.

GNÇ Yumurta Çatlat Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak için telefonuna GNÇ uygulamasını indirdikten sonra “ÇATLAT” bölümüne gelmelisin. İlk girişte karşına çıkan 2 yumurtayı kırarak hediye kazanacağın haftanın 2 gününü belirlersin.

Hediye günlerinde “ÇATLAT”a tekrar gelip yumurtanı kırarak hediyeni kazanabilirsin. Saatlik internet hediyelerinde faydalanma hakkın sen yumurtalarını çatlatır çatlatmaz gelecek bilgilendirme SMS’i ile başlar. 1 TL’ye 1 GB internet paketi, sen bilgilendirme SMS’ine onay verdikten sonra aktiflenir ve 24 saat geçerli olur. Kampanyadan faydalanmak için uygulamayı kullandığın cihazda GNÇ için konum izni vermelisin.

Başvuru SMS’i ücretli midir? 1 TL’ye 1 GB internet paketi için vereceğin onay SMS’i ücretsizdir.

Kimler yararlanabilir? GNÇ ÇATLAT Hediye İnterneti Kap kampanyasından 26 yaş altındaki, IOS ve Android işletim sistemli cihazına GNÇ uygulamasını indiren, tüm Turkcell Bireysel, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses ve data aboneleri yararlanabilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Şampiyon paketlilere 1GB ücretsiz internet

Kampanya içeriği ve özellikleri nelerdir? GNÇ ÇATLAT Hediye İnterneti Kap kampanyası GNÇ uygulamasını indirerek uygulama içindeki ÇATLAT bölümüne girip yumurtaları çatlatarak faydalanabileceğin bir kampanyadır. GNÇ ÇATLAT Hediye İnterneti Kap kampanyası ile haftanın 2 farklı gününde sürpriz hediyeler ve fırsatlar kazanabilirsin.

GNÇ Çatlat başvuru SMS ücretli mi?

1 TL’ye GNÇ Çatlat 1 GB internet paketi için vereceğin onay SMS’i ücretsizdir.

GNÇ Çatlat hediyeleri nelerdir?

  • 1 Saat İnternet; Hediye internet paketi bildiri SMS’inden itibaren 1 saat boyunca geçerlidir ve 1 GB ile sınırlıdır.
  • 3 Saat İnternet; Hediye internet paketi bildiri SMS’inden itibaren 3 saat boyunca geçerlidir ve 1 GB ile sınırlıdır.
  • Haftalık 1 GB İnternet; Hediye internet paketi bildiri SMS’inden itibaren 1 hafta boyunca geçerlidir ve 1 GB ile sınırlıdır.
  • Haftalık 2 GB İnternet; Hediye internet paketi bildiri SMS’inden itibaren 1 hafta boyunca geçerlidir ve 2 GB ile sınırlıdır.
  • Aylık 1 GB İnternet; Hediye internet paketi bildiri SMS’inden itibaren 1 ay boyunca geçerlidir ve 1 GB ile sınırlıdır.
  • Aylık 5 GB İnternet; Hediye internet paketi bildiri SMS’inden itibaren 1 ay boyunca geçerlidir ve 5 GB ile sınırlıdır.
  • 1 TL’ye 1 GB İnternet; İnternet paketi bilgi SMS’i sonrası abonenin göndereceği aktivasyon SMS’i ile 1 gün boyunca 1 GB olmak üzere tanımlanacaktır. Katılım detayları aşağıdadır.
  • 5 TL’ye 2 GB İnternet; İnternet paketi bilgi SMS’i sonrası abonenin göndereceği aktivasyon SMS’i ile 2 gün boyunca 2 GB olmak üzere tanımlanacaktır. Katılım detayları aşağıdadır.
  • 2 TL’ye 2 GB İnternet; İnternet paketi bilgi SMS’i sonrası abonenin göndereceği aktivasyon SMS’i ile 1 gün boyunca 2 GB olmak üzere tanımlanacaktır. Katılım detayları aşağıdadır.
Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell 8 GB Bedava İnternet 2020 Sömestr

Henüz ücretsiz internet almadıysanız, diğer “Turkcell Bedava İnternet” kampanyalarına bakınız.


BONUS HEDİYE

Bu konuyla ilgili görüşünüzü alt kısımda bulunan Yorum alanına yazıp göndermeniz durumunda aynı gün hediye internet tekniği hakkında kısa bir makale gönderiyoruz. Bu makale sayesinde faturalı veya faturasız hattınıza 1 ay geçerli 3 ile 5 GB arasında bedava internet tanımlayabilirsiniz. Yorum kısmına iletişim bilgilerinizi doğru yazmanız gerektiğini unutmayın.