Turkcell Bedava İnternet

GNÇ Faturalı Tarifeye Geçenlere Bedava İnternet

Operatörler için yeni kullanıcılar kazanmak kadar eski kullanıcıları kaybetmemek de önem arz eder. Bunun bilincinde olan Turkcell de mevcut müşterilerine özel, GNÇ faturalı tarifeye geçenlere bedava internet gibi muhteşem bir kampanya sunmaktadır . Türkcell’in genç yaştaki kullanıcılarına sunduğu faturasız GNÇ paketlerinden bir tanesine üye olan kişiler, faturalı GNÇ tarifelerine geçiş yaparlarsa bolca bedava internetin bulunduğu hediyeler kazanacaklardır.

GNÇ Hediye İnternet 2020

Türkcell GNÇ üyeleri tercihlerini ilk etapta faturasız hatlardan yana kullanabilirler. Herhangi bir aşım durumunun söz konusu olmaması için bu yolu tercih eden kişiler rahatlıkla paketlerini kontrol altına alabildiklerini görürlerse faturalı hatlara geçiş yapmayı düşüneceklerdir. Yeni GNÇ üyelerine muhteşem kampanyalar sunan Türkcell, mevcut üyelerine de bedava internet imkanı tanımaktadır.

GNÇ faturasız hatlardan GNÇ faturaları hatta geçiş yapan kişiler, akşam saat 22:00 ile sabah saat 06:00 arasında paketlerindeki internet miktarı kadar bedava internet kazanacaktır. Bu kampanya her gün geçerli olurken gece geç saatlere kadar uyanık kalan kullanıcılar devamlı olarak bedava internet kazanma şansını elde edeceklerdir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell 8 GB Bedava İnternet 2020 Sömestr
GNÇ Bedava İnternet 2020

GNÇ Bedava İnternet 2020

Kampanyanın kullanılabilmesi için faturasız GNÇ Türkcell hat sahibi olan kişilerin belirlenen paketlere geçiş yapması gerekmektedir. Gece saatlerinde sunulan bedava internet, yalnızca bu paketlere geçiş yapan kişiler için geçerli olmaktadır. Her gece bedava internet kazanmak isteyen kişilerin;

  • GNÇ+ Mini
  • GNÇ+ Midi
  • GNÇ+ Konfor
  • GNÇ+ Ultra
  • GNÇ+ Mega tariflerinden bir tanesine geçiş yapıyor olması gerekir.

Paketlerin içerisinde yalnızca dakika, SMS ve internet bulunmamaktadır. Bu paketlere 12 ay boyunca kalma sözüyle üye olan kişiler BİP, fizy, lifebox, TV+, Dergilik üyeliklerini de ücretsiz bir şekilde elde etmiş olacaklardır. Full paket olarak gösterilen bu paketler sayesinde internet dünyasındaki tüm ihtiyaçlar karşılanmış olacaktır.

GNÇ Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Türkcell faturasız hat sahibi olan kişiler faturalı hatta geçiş işlemlerine karar verirlerse bunu BİP uygulaması üzerinden gerçekleştirebilirler. Ancak isterlerse şubelere giderek yardım alma şansları da olacaktır. GNÇ tarafından belirlenen paketlere geçiş yapıldığı takdirde paket içerisinde yer alan internet kadar bedava internet her gün hatlara tanımlanmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell UpCall Uygulaması İle Bedava İnternet Kampanyası

Türkcell faturalı GNÇ paketleri içerisinde farklı seviyelerde internet miktarları yer alır. Kullanıcılar, aylık kullanacakları internet miktarını düşünerek bu paketlerden hangisini alacağına karar vermelidir. Ancak paket seçimi yapılırken gece saat 22:00’dan sabah 06:00’a kadar kullanacakları internet miktarını düşünmelerine gerek olmayacaktır. Bu zaman aralığındaki internet sunulan bedavalardan kullanılır.

GNÇ paketleri içerisindeki internet miktarları sırasıyla 2, 4, 6, 8 ve 12 olarak düzenlenmiştir. Bu miktarlar aylıktır ve herhangi bir sorun olmadan kullanılabilir. Aynı miktarda internet kendilerine 22:00 ile 06:00 arasında hediye olarak sunulacaktır. Bu zaman aralığında aldıkları bedava interneti aşmamaya dikkat ederek kullanan kişiler çok daha düşük seviyede bir paket seçme imkanı yakalayacaklardır. Kampanyanın kullanılabilmesi için ekstra bir işlem yapılmasına gerek olmamaktadır. Bedava internet kazanmak için bu paketlerden bir tanesine geçiş işlemlerini gerçekleştiren kişiler, belirlenen saat aralıklarında bedava internetlerini kullanabilirler. Her gün Türkcell tarafından hediye internetler hatlara tanımlanmaktadır. Telefonlarında akşam saatlerinde vakit geçiren kişiler için muhteşem bir kampanya olarak gösterilmektedir.

Daha fazla Turkcell bedava internet, kampanya, tarife ve avantajlardan yararlanmak için Turkcell Bedava İnternet kategorimizi inceleyebilirsiniz.

BONUS HEDİYE

Bu konuyla ilgili görüşünüzü alt kısımda bulunan Yorum alanına yazıp göndermeniz durumunda aynı gün hediye internet tekniği hakkında kısa bir makale gönderiyoruz. Bu makale sayesinde faturalı veya faturasız hattınıza 1 ay geçerli 3 ile 5 GB arasında bedava internet tanımlayabilirsiniz. Yorum kısmına iletişim bilgilerinizi doğru yazmanız gerektiğini unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(