Kampanya

En Ucuz Paket – Vodafone, Turkcell ve Turk Telekom Karşılaştırma

Ülkemizde hizmet veren mobil iletişim şirketlerinin en uygun paketlerini karşılaştırdık. Karşılaştırmayı internet ve konuşma dakikası baz alınarak fiyatlarına dikkat çekmeye çalıştık.

Karşılaşmada dikkat çekileceği üzere Turkcell’in fiyatı diğerlerine göre yüksek olduğu görünüyor. İşte paket detayları.

Vodafone Paketleri

Vodafone’un fiyat olarak en uygun tarifesinin bedeli 29 lira olarak belirlenmiş. Bu tarifede Vodafone kullanıcılarına 500 dakika konuşma hakkı ve 4 GB internet kullanımı veriyor.

Bu hizmetleri bedelinde Vodafone müşterilerinden 29 türk lirası talep ediyor. Bu fiyat 12 aylık tahhüt içerisinde geçerlidir.

Türk Telekom Paketleri

Turk Telekom’dan bahsetmek istiyoruz. Vodafone ile birbirine benzer paketlerin fiyatları aynı görünüyor. Fakat Turk Telekom konuşma dakikasını bin olarak vermiş. İnternetten biraz kıstıkları görünüyor. Bu pakette Turk Telekom müşterilerine 3 GB veriyor. Bu hizmetler karşılığı Turk Telekom’da 29 türk lirası oalrak belirlenmiş.

TurkcellPaketleri

Son olarak Turkcell’in en uygun paketine bakıyoruz. Turkcell’in taahhütlü paketinin bedeli 45 türk lirası olarak belirlenmiş. Tarifenin içerisinde 4 GB internet kullanımı ve 750 dakika konuşma veriliyor.

Üç operatörün tarifelerini sizin için karşılaştırdık, yorumunuz varsa duymak isteriz. Siz olsanız hangisini kullanırdınız?

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(