Kampanya

Coller Cepte İndir 2020

GOLLER CEPTE İNDİR

Goller cepte indir işlemi tüm operatör kullanıcıları için tasarlanmıştır. Her kullanıcı ya apple store ya da play store ‘den indirilmektedir. Her taraftar kendi tuttukları uygulamayı indirmelidir.

  • Beşiktaşlı taraftarlar goller cepte 1903 uygulamasını indirebilir.
  • Fenerbahçeli taraftarlar goller cepte 1907 uygulamasını indirebilir.
  • Galatasaraylılar goller cepte 1905 uygulamasını indirebilir.
  • Trabzon sporlular goller cepte 1967 uygulamasını indirebilir.

Goller cepte uygulaması ile 4 büyük takım için uygulamalar yukarı da mevcuttur. Bunları telefonunuz indirdiğiniz andan itibaren ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra telefonunuza 500 MB internet tanımlanır.  Tanımlanan 500 MB internetinizi 24 saat için de kullanmalısınız.

Eğer bu uygulamaya arkadaşlarınızı davet edip, arkadaşlarınızda bu uygulamayı telefonlarına indirirlerse sizler arkadaşlarınız sayesinde yine 500 MB internet kazanıyorsunuz.

Goller Cepte 1905

Goller cepte 1905 uygulama Galatasaraylı taraftarlar için turkcell operatörleri tarafından hazırlanmıştır. Galatasaraylı taraftarlar bu uygulama sayesinde tuttukları takım hakkında haberlere, videolara, canlı skorlara, canlı yayın içeriklerine ulaşabilirler. Taraftarlar bu uygulamayı indirdikten sonra telefonlarına 500 MB internet tanımlanır. Hattınıza tanımlanan 500 MB internet 24 saatlik süre içerisinde kullanılmalıdır.

Goller Cepte 1907

Goller cepte 1907uygulaması Fenerbahçeli taraftarlar için hazırlanmış bir uygulamadır. Fenerbahçeli taraftarlar bu uygulamayı apple store ya da play store ‘den kolaylıkla indirebilirler.

Fenerbahçeliler bu uygulama sayesinde maçların skorlarını ve maç öncesi gelişmelerinden haberdar olabilecekler. Fenerbahçe ile ilgili son dakika haberlerine ulaşabilirler. Bu uygulama da Fenerbahçe’nin sadece futbol haberlerini değil basketbol haberlerinden de bilgi sahibi olabilirsiniz.  Ayrıca özel olarak hazırlanmış anket ve yarışmalarla da sürpriz hediyeler sizler için hazır.

Uygulamaya giriş ücreti tamamen bedavadır. Ama uygulama içerisindeki bazı seçenekler ücretlidir. Mesela Avrupa paketi, dünya paketi, iddaa paketi gibi paketler ücretlidir. Ücretlendirme aylık olarak yapılır. Bu paketleri satın aldıktan sonra mail adresinize faturanız gelir.

Goller Cepte indir 1903

Goller cepte 1903 uygulaması siyah – beyazlılar için hazırlanmış bir uygulamadır. Goller Cepte 1903 indirme işlemi için siyah beyazlılar apple store ya da play store üzerinden yapabilirler.  Beşiktaşlılar bu uygulamayı telefonlarına indirdikten sonra;

Beşiktaş maçlarının gol bildirimlerinden ve maç özetlerinden haberdar olabilecekler.

Beşiktaşlılar için yaklaşan maç tarihlerinden takım isimleri ile birlikte, son dakika spor haberlerinden haberdar olabilecekler.

Siyah – beyaz taraftarlar aynı zaman da bu uygulama ile kendi aralarında sohbet edebilecekler.

Kara kartal taraftarları uygulamayı bedava cep telefonlarına indirebilecekler. İndirdikleri andan itibaren telefonlarına 500 MB  bedava internet tanımlanmış olacak. Ama uygulama içerisinde bazı özel paketler ücret dahilinde olacaktır.

Goller Cepte İndir APK

Goller cepte apk sarı – kırmızı taraftarları için hazırlanmış bir uygulama. Sarı – kırmızılılar goller cepte apk indirme işlemini  apple store ya da play store ‘ den indirebilir.

Galatasaray taraftarları uygulamayı indirmek için herhangi bir ücret ödemiyor. Uygulamayı ücretsiz bir şekilde telefonlarına indirdikten sonra 5000 MB bedava internet hatlarına tanımlanıyor.  Kullanıcıların 500 MB interneti 24 saat içerisinde kullanmaları gerekir.

Sarı – kırmızılılar uygulama içerisinde sadece gollerle ilgili değil sporla ilgili bir çok konudan haberdar olabilirler. Taraftarların aynı zaman da bu uygulama ile diğer sarı – kırmızılı taraftarlar ile de sohbet edebilme imkanları var.

Taraftarlar aynı zaman da maç özetlerinden, futbolcularla ilgili bilgilerden ve maçla ilgili videolardan  haberdar olabiliyorlar.

Bu uygulama taraftarlara tutmuş oldukları takımların sadece futbol haberlerini değil basketbol ya da voleybol maç bilgilerini de vermektedir.

Dünya ligine ait futbol maçlarına ait canlı skor , maç sonuçlarını ve puan durumunu detaylı bir şekilde izleyebilirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(