İnternet Çekilişi

Coco Cola 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

GSM operatörleri her zaman özel markalar ile yeni anlaşmalar yaparak kullanıcılarına bedava internet dağıtır. Son dönemde bu markaların arasına Coco Cola da eklendi. Her sene özel kampanyalar ile kullanıcılarını memnun eden Coco Cola bu sene GSM operatörleri ile gerçekleştirdiği kampanya kapsamında bedava internet dağıtıyor.

Coco Cola ile Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone arasında gerçekleştirilen anlaşma dahilinde kullanıcılar 1 GB bedava internetin sahibi olabilir. Coco Cola 1 GB kampanyasına katılım göstermek için belirlenmiş olan ürünleri tüketmeniz ve sonrasında ürünlerin üzerinde yer alan kodu kullanmanız yeterli olacaktır.

Coco Cola 1 GB Hediye İnternet Kampanyası Hangi Ürünleri Kapsıyor?

Coco Cola denildiğinde hepimizin aklına sıcak yaz günlerinde tükettiğimiz kolalar gelir. Ancak Coco Cola 1 GB kampanyası yalnızca kola ile sınırlı değil. Coco Cola tarafından üretilen diğer ürünler de bu kampanya kapsamına dahil edilmiş durumda. Kampanyadan yararlanmak için;

  • Coco Cola 330 ml. kutu,
  • Coco Cola Şekersiz 330 ml. kutu,
  • Fanta Portakal 330 ml. kutu,
  • Sprite 330 ml. kutu, ürünlerinden bir tanesini tüketmek gerekmektedir.
Coco Cola 1 GB Hediye İnternet Kampanyası
Coco Cola 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Coco Cola 1 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Coco Cola tarafından belirlenmiş olan ürünlerin tamamı 330 ml. ebadındaki kutular olduğundan açma halkalarına sahip olacaklardır. Bu açma halkalarının üzerinde bir kod yer alırken bu kodun internet sitesine girilmesi gerekli olacaktır.

Açma halkalarından alınan kod www.dahadaha.com adresine girilerek kullanılabilecektir. İnternet sitesine giriş yapan kullanıcılar 1 GB veya 250 MB Hediye Boş Yok! Kampanyasını rahatlıkla görebilirler.

Kampanyaya tıklandıktan sonra alt kısımda “Kod Girmek İstiyorum” butonu görülecektir. Bu kısma kod girebilmek için sizlerden ilk olarak siteye giriş yapmanız istenir. Giriş işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra rahatlıkla açma halkalarından gelen kodu girebilirsiniz.

Açma halkalarındaki kodu ve telefon numaralarınızı girdiğinizde Coco Cola 1 GB ya da 250 MB internet hediye edecektir. Hediye internetin 250 MB ya da 1 GB olduğuna rastgele karar verilmektedir. Göndereceğiniz kodların tamamında 1 GB alabileceğiniz gibi 250 MB internet ile de yetinebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(