Kampanya

Coca-Cola İnternet Dağıtıyor Daha Daha İnternet Kampanyası İle Bol Bol İnternet

Coca-Cola içecek üzerine kurulmuş olan ve özellikle de asitli içecek üretimi yapan şirketlerden bir tanesidir. Günümüzde “Kola” ismi ile bildiğimiz asitli içeceği en yaygın üreten firmalardan biri de Coca-Cola firmasıdır. Bu firma her ülkeye satış yapmakta, Türkiye’de de yaygın olarak bilinmekte ve tercih edilmektedir. Bir içecek firması olarak hayatımıza giren Coca-Cola sadece içecek ihtiyacını gidermekle de sınırlı kalmamış aynı zamanda başka marka ve şirketlerle iş birliği yaparak Coca-Cola tüketicilerinin farklı ihtiyaçlarını da gidermeyi amaçlamıştır. Bu amaca hizmet etmek için tercih ettiği yollardan biri de internet kampanyası olarak bilinmektedir.

Coca-Cola İnternet Kampanyası

Coca-Cola köklü içecek firmalarından bir tanesidir. Oldukça fazla satış yapan ve bu sebeple de ismini hemen her yerde duyabileceğimiz bu firma dünya geneli çalışmaktadır. Hem çok fazla kişiye hitap ettiği için hem de çok fazla alım satımı olduğu için diğer markalarla iş birliği yapabilmekte ve tüketicisine içecek dışında leyler de tanımlayabilmektedir.

Coca-Cola internet kampanyası, bu markanın internet hizmeti veren markalarla iş birliği yapması ve bu sayede tüketicisi olan kişilere internet hizmetini aldığı Coca-Cola marka ürün karşılığında bedavaya yanında ek olarak sunması işlemidir. Pek çok operatör adını duyurmak için ya da marka işbirliği için Coca-Cola tüketicilerine belli miktarlarda bedava interneti verirler. Coca-Cola internet kampanyası farklı operatörlerde geçerli olabileceği gibi tüm operatörlerde de geçerliliği olabilecek kampanyalardan bir tanesidir. Her sezon yenilenen ve değişen kampanyaları olduğu için kampanya tarihlerini takip etmek gerekir.

Coca-Cola İnternet Kampanyası 2020
Coca-Cola İnternet Kampanyası 2020

Coca-Cola İnternet Kampanyası 2020

Coca-Cola markasının operatörlerle anlaşması sonucunda senenin farklı dönemlerinde belli tarihler arasında yaptığı anlaşmalara Coca-Cola internet kampanyası adı verilir. Bu internet kampanyaları sınırsız değildir, belli kısıtlamaları vardır ve kısıtlamalar kampanya detaylarında belirtilir. Aynı zamanda belirli tarihler arasında yapılan bu anlaşmaların belli bir geçerlilik süresi bulunmaktadır.

Coca-Cola internet kampanyası 2020 yılında da devam etmektedir. Seneye başlanmasıyla birlikte operatörlerle yapılan marka işbirliği sınırları içerisinde internet kampanyasının adı daha daha internet kampanyası olarak belirlenmiştir. Bu internet kampanyası kapsamıyla bol bol internet alınması amaçlanmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Daha daha internet kampanyası Coca-Cola tüketicileri için 2020 yılının 20 Ocak itibari ile başlamış ve 31 Mayıs 2020’de gece yarısı son bulması şeklinde kararlaştırılmıştır. Bu kampanyaya göre promosyon ürünlerinde boş yok sloganı ile her üründe internet garantisi vermektedir. Üstelik bu kampanya belli bir operatör için geçerli olmayan genel bir kampanyadır. Bu sayede kişiler hangi operatörü kullanırsa kullansın Coca-Cola tüketicisi olmanın avantajlarından faydalanabileceklerdir. Coca-Cola markasının asitli içecekler grubundan olan Kutu Coca-  Cola, Fanta, Sprite gibi ürünlerin 330 mililitrelik olanlarının açma halkalarının altında sekiz hanesi bulunan kampanya kodları mevcuttur. Bu kampanya kodları sayesinde tüketiciler daha daha internet kampanyasından yararlanabilir. Kampanyanın belli bir süre geçerliliği vardır ve boş yok sloganıyla öne atılan bu kampanyada verilen internet promosyonu her kutuda aynı değildir.

Daha Daha Coca-Cola İnternet

Coca-Cola tüketicileri için markanın tüm operatörlerle anlaşmış olduğu daha daha Coca-Cola internet kampanyası tüm Türkiye için geçerlidir. Kampanya, 31 Mayıs’a kadar doğru bir şekilde kampanya kodunu kullanan herkes için geçerlidir. Kampanya kodu Coca-Cola şirketinin ürünleri olan Klasik Coca-Cola, Fanta ve Sprite ürünlerinin 330 ML olanları için geçerlilik göstermektedir. Bu ürünlerin altında var olan promosyon kodunu kullanarak kampanyadan her yerde yararlanmak mümkün olacaktır.

Daha daha Coca-Cola internet kampanyası ile kişilerin tek seferde alabilecekleri internet 250 mb ile 1 gb arasında değişen bir internettir. Bu aralıkta kaç mb çıkacağı kesin değildir tamamen şansa bağlıdır. Tüm seçenekler eşit bit şekilde klasik Coca-Cola, Fanta ve Sprite ürünlerinin içerisine dağıtılır.

Bu tarihte üretilmiş olan Coca-Cola markasının ürünleri daha sonra da kampanyadan yararlanılmak adına kullanılabilir fakat kampanyanın son geçerlilik tarihi 31 Mayıs gece yarısıdır. Bu aşamadan sonra kampanyalı ürünler alınmış olsa bile kampanya kodu geçerli değildir.

Daha daha Coca-Cola internet kampanyasının katılımı için belli şartlar bulunmaktadır. Kampanya için çıkan kampanya kodu ne kadar internet kazandırırsa kazandırsın kullanım süresi maksimum 24 saat olarak belirlenmektedir. Yirmi dört saat sonra kişiler kendi internet hakları üzerinden ya da ek ücretlendirme ile ücretlendirilmeye devam edeceklerdir. Aynı zamanda bir katılımcı günde bir kereden fazla katılamayacaktır. Bu durum üyelik ile kontrol altına alınacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Seviyorum İnterneti Nasıl Kullanılır?
Coca-Cola 1 GB İnternet
Coca-Cola 1 GB İnternet

Coca-Cola 1 GB İnternet

Coca-Cola tüketicileri markanın ürünlerinden bir tanesini alıp tükettikten sonra her 330 ML olan ve üzerinde 1 GB’a kadar internet yazan kutulardaki kampanya kodu ile 250 mb ve 1 gb arasında değişen internete sahip olabilirler. 1 GB internet ya da 250 MB veya arasındaki seçeneklerden birini kazanan kişiler her ne olursa olsun günde bir kez kampanyaya katılabilir, katılımdan sonra kazandıkları ve hatlarına tanımlanmış olan interneti de sadece yirmi dört saat içerisinde kullanabilir. Bu internet hakkı daha sonrası bir döneme devretmez.

Coca-Cola 1 GB internet kazanmak isteyen kişiler boş yok promosyonlu kutulardan bir tanesini alırsa ve buna ek olarak da kampanya kodunu bulurlarsa bazı işlemleri yapmaları gerekir. Öncelikle DAHA DAHA sitesinde kayıt oluşturmaları gerekir. Bu kayıt işlemi için telefon numarası ve buna benzer bilgiler gerekmektedir. Bunun dışında kayıt işlemi tamamlandıktan sonra sitenin istediği kişisel verilerin girilmesi gerekir. Bu kişisel veriler daha sonrasında kötü amaçlı kullanılamaz, sadece kampanyaya birden fazla kez katılımı önlemek için alınan bir tedbirdir. Bu aşamadan sonra ise Coca-Cola kampanya kodu girilmeli ve ne kadar internet çıktığı öğrenilmelidir. Çıkan internet birkaç dakika içerisinde hatta tanımlanır. Bu sayede Coca-Cola 1 GB internet bile kazanmak mümkündür.

Coca-Cola İnternet Hediyesi
Coca-Cola İnternet Hediyesi

Coca-Cola İnternet Hediyesi

Tüketicilerine her dönem farklı hediyeler veren ve bu hediyeleri promosyon paketlerinde ücretsiz bir şekilde dağıtan Coca-Cola hemen herkesin ilgi alanı olan hediyeleri marka işbirliği ile dağıtmaya devam ediyor. Coca- cola internet hediyesi kimi zamanlarda markanın ilgili ürünleri ile veriliyor. Kapakların altında, promosyon teneke kutularının açma halkalarının altında çıkan kodlar internet hediye etmeye devam ediyor. 2020 yılının Mayıs ayı 31. Gününün gecesine kadar devam edecek olan Daha Daha internet kampanyası da 250 megabayt ve 1 gigabayt arası interneti hiçbir ek ücret almadan vermeye devam ediyor. Üstelik 330 ml olan ürünlerinde boş yok. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler kampanya detaylarını öğrenebilir ve buna ek olarak yirmi dört saatte sadece bir kere katılıp çıkan interneti yirmi dört saatte kullanabilir. Boş yok yazılı tüm 330 ml kutularda bu kampanya geçerlidir. Sadece klasik Coca-Cola için değil Fanta ve Sprite için de bu kampanya geçerlidir.

BONUS HEDİYE

Bu konuyla ilgili görüşünüzü alt kısımda bulunan Yorum alanına yazıp göndermeniz durumunda aynı gün hediye internet tekniği hakkında kısa bir makale gönderiyoruz. Bu makale sayesinde faturalı veya faturasız hattınıza 1 ay geçerli 3 ile 5 GB arasında bedava internet tanımlayabilirsiniz. Yorum kısmına iletişim bilgilerinizi doğru yazmanız gerektiğini unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(