Türk Telekom Bedava İnternet

CEPTETEB ile Türk Telekom Müşterilerine 5 GB Bedava İnternet

Türk Telekom, müşterilerine farklı bankalar üzerinden işlem yaptıklarında hediye internet vermeyi sürdürüyor. Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ile yapılan anlaşma kapsamında Türk Telekom aboneleri CEPTETEB kullanmaları halinde 5 GB ücretsiz internet hakkı kazanıyorlar. Bu kapsamda banka kanalı üzerinden TL yüklemesi yapan aboneler günlük, haftalık ya da ay içinde geçerli olmak üzere 5 GB hediye internet kazanıyorlar.

CEPTETEB ile Türk Telekom Müşterilerine 5 GB Bedava İnternet Başvurusu Nasıl Yapılır?

5 GB Bedava İnternet başvurusu için kolay başvuru yöntemi bulunmaktadır. Bu kapsamda telefonunuzdan BANKA yazıp 5555’e gönderip kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Hediye internet imkânından yararlanmak için TL yüklemesi öncesinde mutlaka kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir.

 

 

CEPTETEB ile Türk Telekom Müşterilerine 5 GB Bedava İnternet Kampanyası Detayları Nedir?

CEPTETEB Türk Telekom Mobil Müşterilerine 5 GB Bedava İnternet kampanyası detayları şu şekildedir;

  • Kampanyaya katılmak için Türk Telekom abonesi olmak gerekmektedir. Bu kapsamda aynı servis sağlayıcısını kullanan POCELL, BimCell, Teknosa Mobil paketleri, PTTCELL, Esnaf Paketleri kampanyadan yararlanamamaktadırlar.
  • BANKA yazıp 5555’e gönderim yapılarak kampanyaya katılım sağlanmaktadır, bu başvuru yapılmadan gerçekleştirilen işlemler ile bedava internetten yararlanmak mümkün olmamaktadır.
  • CEPTETEB mobil, internet şubesi ve TEB atm’lerinden yapılan işlemler geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanmak için tek seferdi 40 TL, 50 TL ya da 100 TL yükleme yapılması gerekmektedir.
  • 1000 TL altında bakiyeye sahip kimseler TL yüklemesi yapabilmektedirler.
  • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkı, belirtilen süreler içerisinde kullanılmalıdır. Bu süreler içinde kullanılmadığında internet hakkı silinmektedir.
  • Kampanyaya kayıt olduktan sonra tek seferde yapılan 40 TL, 50 TL ve 100 TL için ayrı hediye hakları mevcuttur. Bu kapsamda 40 TL yükleme yapıldığında günlük 5 GB, 50 TL yükleme yapıldığında haftalık 5 GB, 100 TL yükleme yapıldığında ise aylık 5 GB bedava internet tanınmaktadır.
  • Bedava internetin kullanımı için herhangi bir uygulama sınırlaması bulunmamaktadır. Kullanıcı tarafından istediği uygulamalarda kullanılabilir. Paket bitiminde ise mevcut tarife üzerinden ücretlendirme yapılır.
Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom EBA 3GB Hediye İnternet Nasıl Alınır?

BONUS HEDİYE

Bu konuyla ilgili görüşünüzü alt kısımda bulunan Yorum alanına yazıp göndermeniz durumunda aynı gün hediye internet tekniği hakkında kısa bir makale gönderiyoruz. Bu makale sayesinde faturalı veya faturasız hattınıza 1 ay geçerli 3 ile 5 GB arasında bedava internet tanımlayabilirsiniz. Yorum kısmına iletişim bilgilerinizi doğru yazmanız gerektiğini unutmayın.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. güzel operatör teşekkürler türk Telekom hepinizi seviyorum arkadaşlar bedava internet geldi çok mutlu oldum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(