Bimcell Bedava İnternet

BİMCell Kullanmaya Başlayan Herkese Bedava İnternet, Dakika ve SMS Kampanyası

Telefon operatörü denildiğinde hepimizin aklına BİMCell bedava internet dışında üç farklı seçenek gelmektedir. Ülkemizdeki mobil telefon kullanıcılarının çok büyük bir kısmı Turkcell, Türk Telekom ya da Vodafone üyesidir. Bu markaların çekim alanlarının genişliği, sunduğu tarifeler ve bedava internet kampanyaları kullanıcılar tarafından beğenildiğinden tercihler bu üç markadan yana olmaktadır.

Ülkemizin en önemli market zinciri olarak gösterilebilen BİM, bu markaların yanında yer almak ve müşterilerine muhteşem tarifeler sunmak için kolları sıvadı ve BİMCell ortaya çıktı. İnsanlar artık diğer üç operatöre alternatif olarak BİMCell kullanıcısı da olabilmektedir. BİM marketler zincirinden alışveriş yapmayı tercih eden kişiler bu sayede avantajlı kampanyalara katılım göstererek daha kazançlı çıkabilir.

BİMCell bedava dakika ve internet
BİMCell bedava dakika ve internet

BİMCell Yeni Hat

Mevcut operatöründen memnun olmayan ya da yeni bir hat alacak olan kişiler tercihlerini BİMCell markasından yana kullanabilirler. Tarifelerini inceledikten sonra kendileri için çok uygun olduğunu düşünen kişiler BİMCell kullanmaya başlayabilmektedir. Türk Telekom alt yapısı ile hizmet veren bir operatör olduğundan çekim gücü Türk Telekom ile aynı olacaktır. Ülkemizin neredeyse tamamında bir çekim problemi ortaya çıkmamaktadır.

BİMCell yeni hat almak isteyen kişilerin yapması gereken işlem kendilerine en yakın BİM mağazasına gitmektir. BİMCell için özel bir başvuru noktası yer almaz. İnternet üzerinden başvuru imkânı da bulunmamaktadır. Kullanıcılar kendilerine en yakın şubeye giderek hatlarını buradan satın alacaklardır Tüm şubelerin yeni hat satışı için yetkisi bulunur. Benzer bir biçimde geçiş işlemleri de BİM şubelerinden gerçekleştirilecektir.

BİMCell hat satın almak için yanınızda nüfus cüzdanınız bulunması yeterli olmaktadır. Hattın aktif hale getirilmesi için herhangi bir ekstra belgeye ihtiyaç duyulmamaktadır. Nüfus kağıdınız ile şubeye gittiğinizde sizlere bir başvuru formu verilmektedir. Kişisel bilgileriniz ile bu formu doldurduktan sonra hemen yeni hattınıza kavuşabilirsiniz.

BİMCell Hediye İnternet

BİMCell kullanmaya başlayacak olan kişiler, diğer büyük operatörlerde olduğu gibi bu operatörde de bedava internet kampanyalarını kullanmak isteyecektir. BİMCell tarafından çok sayıda farklı kampanya sunulurken her geçen ay bu kampanyalara yenileri eklenmektedir.

BİMCell tarafından sunulan bedava internet kampanyaları geçişlerin ya da yeni hat alımlarının yapıldığı ilk anda başlamaktadır. Herhangi bir operatörden BİMCell’e geçiş yapan ya da yeni hat alan kişilere 4 GB bedava internet verilmektedir. Bu internete ek olarak 250 dakika ve 250 SMS de sunulur.

BİMCell Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Geçiş işlemini gerçekleştiren ya da yeni hatlarını satın alan kişilerin ekstra bir işlem gerçekleştirmesine gerek olmamaktadır. Hatlarının aktif olmasının ardından otomatik olarak bu hediyeler tanımlanacaktır. Tanımlanan bu hediyeler hakkında bilgilendirme mesajları gelirken tek seferlik bir kampanyadır.

BİMCell tarafından sunulan kampanya dahilinde gelen hediyelerin kullanım süresi 1 aydır. 1 ay içerisinde sunulan bu hediyelerin tamamı kullanılmazsa kalan kısmı diğer aya devretmemektedir. Gelen bedava internet yalnızca yurtiçinde kullanım için geçerli olmaktadır. Hediye dakika ise her yöne özelliği taşır ve istediğiniz tüm operatörler ya da sabit hatlar ile konuşma imkanı sunar. Faturasız BİMCell satın alan kişiler ilk etapta aldıkları bedava internetin sonrasında her TL yükleme işlemlerinde bedava internet almaya devam edebilmektedir.

Etiketler

11 Yorum

  1. Bonus internet bence gayet güzel bir teknik kullanıcıları mutlu edebilmek açısından, ama işe yaramıyorsa pek kullanışlı olmaz.

  2. Bir çok operatöre göre 10 numara 5 yıldız kısa zaman oldu geçeli o kisa zamanda toplam 40 GB İnternet verdi özellikle Corona zamanlarında yaptığınız gerçekten çok güzel teşekkürler bimcell

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(