bimcell-bedava-internet

BİMCELL Bonus İle 6 GB Hediye İnternet

Cep telefonlarının hayatımıza girdiği ilk dönemlerde çok sayıda iletişim operatörü ortaya çıkmaya başladı. İnsanlar, operatör firmaları arasından seçimlerini yapmaya çalışırken her zaman ekonomik kampanyalara yöneldiler. Sonrasında bazı firmaların birleşimi ve satışı ile birlikte operatör sayımız üçe indi. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom olarak sunulan seçenekler çok uzun bir süre bu şekilde kaldı.

BİMCELL Sms ve Konuşma

Üç markanın sektörde çok dominant bir yapıda olması, yeni bir firmanın hayatımıza girişini çok zor hale getirirken son dönemde dördüncü bir oluşum da geldi. Artık insanlar BİMCELL kullanarak çok uygun fiyatlarla konuşma, SMS ve internet satın alabiliyorlar. Üstelik firma tarafından sunulan bedava internetler sayesinde aylık ihtiyacınız çok daha düşük seviyelerde seyredebiliyor.

bimcell-5gb-internet
bimcell-5gb-internet

BİMCELL Bedava İnternet

Operatörler her zaman rakiplerinden önde gördükleri özelliklerini müşterilerine sunarlar. Onları bir adım öne geçirecek olan bu özellikler insanları ciddi seviyede cezbedebilir. Bunun bilincinde olan BİMCELL bedava internet kampanyaları sayesinde müşterilerinin firmaya olan bağlılığını sağlamaya çalışıyor.

BİMCELL 30 GB İnternet

Kurulduğu günden itibaren sürekli olarak bedava internet sunan BİMCELL 2020 senesinde de bedava internet kampanyalarına devam etmektedir. Kampanyalarında faturaları ya da faturasız olarak çok fazla sınırlandırma yapmayan firma tüm müşterilerine muhteşem hediyeler sunabilir. 1 GB ile başlayan hediye internetler 30 GB seviyede kadar yükselebilecektir. Bu sayede çok daha düşük imkânlar sunan paketlerle internet ihtiyacı karşılanabilir.

BİMCELL Hediye İnternet 2020

2020 senesinde çok sayıda farklı kampanya ile karşımıza çıkan BİMCELL, son olarak BİMCELL Bonus kampanyası ile bedava internet imkânı sunuyor. Üstelik sunduğu hediye internet tam 6 GB. İnternet hediyesinin yanında 250 SMS ve 250 dakika gibi mütevazı bir hediye de sunan firma müşterilerini son derece mutlu etmeyi başarıyor.

BİMMCEL Bonus İle 6 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

Herkes kendi kullanım tarzına göre farklı operatörleri tercih etmektedir. Bazı markalar yüksek seviyede interneti çok uygun fiyata sunarken bazıları bedava internet kampanyaları ile ön plana çıkar. Herhangi bir sebepten dolayı hattını BİMCELL’e geçirmek isteyen kişiler alacakları muhteşem hediyeleri kullanabilirler.

BİMCELL Geçiş Kampanyaları

Farklı bir operatöre bağlı olan kişiler BİMCELL’e geçiş yaptıklarında tam 6 GB internet, 250 SMS ve 250 dakika kazanma şansını elde edecektir. Kullanıcılar yeni hatları aktif olduktan sonra 30 gün içerisinde başvurularını yaparlarsa muhteşem bir hediye kazanabilirler.

BİMCELL Bonus İle 6 GB Hediye İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Kampanyaya üye olabilmek için yeni hat sahiplerinin telefonlarının mesaj bölümüne girmesi ve sonrasında BİMCELL BONUS yazması gerekmektedir. Yazılan bu mesaj 4551’e gönderilirken hatalara anında 6 GB internet, 250 SMS ve 250 dakika tanımlanacaktır. Mesaj gönderildikten sonra hediyelerin gelmesi yalnızca birkaç dakika sürerken alınan hediyeler doyasıya kullanılabilir.

BİMCELL Geçiş Avantajları

Hatlara tanımlanan bu hediyelerin tamamı 1 aylık kullanım için sunulmaktadır. Birçok kişi haftalık 6 GB internetin üzerine çıkmaz. Bu doğrultuda verilen hediye neredeyse 1 aylık ihtiyacın tamamını karşılamaktadır. Alınan hediyeler yalnızca yurt içinde geçerlidir. Yeni hatlarını alacak olan kişilerin eski operatörlerinin herhangi bir önemi bulunmamaktadır. Operatörünüz ne olursa olsun BİMCELL’e geçişi yaptığınız anda bu kampanyaya katılmaya hak kazanacaksınız.