30 Ağustos Zafer Bayramını kapsayacak Bedava İnternet Kampanyası

30 Ağustos Zafer Bayramını kapsayacak Bedava İnternet Kampanyası

30 Ağustos Zafer Bayramını kapsayacak şekilde Turkcell bedava internet kampanyası başlattı. Şehit yakınları ve gaziler için Turkcell ücretsiz internet kampanyası için özel bir şart yok.

15 Temmuz itibaritle başlayan bu kampanyadan Şehit eşi, çocukları ve gaziler yararlanabilecek.

Turkcell’li olan tüm şehit eş ve çocukları ile gazilerimizin 15 Temmuz’dan itibaren 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı da kapsayacak şekilde 2 aylık ana tarife ücreti Turkcell’den. 11 Eylül 2019 Tarihine kadar Turkcell hediye internet kampanyası devam edecek.

Önemli Not: Kampanyadan, ilgili durumları gösterir rapor veya kimlik ile Turkcell mağazalarına tanımlama yaptırmış şehit eş ve çocukları ile gazilerimiz ve Kahraman Paketi’ndeki müşterilerimiz yararlanabilir.

Henüz ücretsiz internet almadıysanız, diğer “Turkcell Bedava İnternet” kampanyalarına bakınız.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell 3 Ay Boyunca Ayda 5 GB Bedava İnternet Al

BONUS HEDİYE

Bu konuyla ilgili görüşünüzü alt kısımda bulunan Yorum alanına yazıp göndermeniz durumunda aynı gün hediye internet tekniği hakkında kısa bir makale gönderiyoruz. Bu makale sayesinde faturalı veya faturasız hattınıza 1 ay geçerli 3 ile 5 GB arasında bedava internet tanımlayabilirsiniz. Yorum kısmına iletişim bilgilerinizi doğru yazmanız gerektiğini unutmayın.