2019 Turkcell En Ucuz Tarife Rahat Fırsat 3GB Paketi

2019 Turkcell En Ucuz Tarife Rahat Fırsat 3GB Paketi

Turkcell dakika, SMS ve internet kampanyaları göz önünde bulundurarak en uygun tarifesi olan Rahat Fırsat paketini kullanıma sundu. Turkcel en ucuz faturalı ve faturasız tarifesi yenilikleriyle dikkat çekiyor.

Faturasız hatlar için geçerli olan tarifeyi isterseniz faturalı gibi de kullanabilirsiniz. Paketi hattınıza tanımladıktan sonra ay sonunda ödeme yapabilme şansınız var.

Turkcell Rahat Fırsat 3GB paketi için taahhüt ve özel şart bulunmamaktadır. Turkcell’in en ucuz kampanyalarından olan Rahat Fırsat için belirlenen ücret aylık 26,68TL’dir.

Rahat Fırsat Tarifesi 500 dakika her yöne konuşma, 3GB internet ve 100 her yöne SMS avantajını sunuyor. İlave olarak Turkcell ücretsiz 5GB internet veriyor. Hediye interneti sadece Dergilik uygulamasında kullanabilirsiniz.

Ayrıca bu tarifenin ödemesini Paycell ile yaparsanız, her ay Paycell bedava internet kazanabilirsiniz.

Rahat Fırsat 3G Kampanya Şartları;

  • 16.05.2019 tarihi itibarıyla Turkcell Rahat Tarifesi altında yurt içi her yöne 500dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 3GB internet, Dergilik’te geçerli 5GB internet içeren “Rahat Fırsat 3GB Paketi” sunulacaktır.
  • Paket ücreti KDV, ÖİV dahil 26,68 TL olacaktır.
  • Paketten yalnızca numara taşıma ya da yeni hat alarak Turkcell Rahat Tarifesine gelen bireysel müşteriler yararlanabilecektir.
  • Paketten lansman tarihi itibari ile son 90 günde Turkcell’e yeni tesis ya da numara taşıma ile gelenler yararlanabilecektir.
  • Paketten lansman tarihi itibari ile son 90 günde Turkcell’den numara taşıma ile ayrılmış müşteriler faydalanamayacaktır.

Henüz ücretsiz internet almadıysan, diğer Turkcell Bedava İnternet kampanyalarından yararlanabilirsiniz.