Ücretsiz Turkcell Dijital Operatör Uygulaması

Ücretsiz Turkcell Dijital Operatör Uygulaması

Çok KötüKötüİyiÇok iyiHarika! (No Ratings Yet)
Loading...
Okuma süresi: 1 dakika

Turkcell kullanıcılarının işlerini kolaylaştırmak için yeni bir uygulama piyasaya çıkardı. Dijital Operatör’le siz neredeyseniz Turkcell’iniz orada! sloganıyla bu yeni uygulama kullanıcıların beğenisini şimdiden kazanmışa benziyor.

Turkcell uygulaması hakkında merak edilen ve sorulanları bu başlık altında topladık.

Dijital Operatör Uygulaması Nedir?

Dijital Operatör Uygulaması’yla kalan tutarınızı ve paketinizi görüntüleyebilir, faturanızı inceleyip ödeyebilir, size özel cihaz, uygulama ve paket tekliflerini inceleyip satın alabilir, sabit internet ve hatlarınızı ekleyip yönetebilirsiniz. Üstelik tüm taleplerinizi iletip kolayca takip edebilirsiniz. İhtiyacınız olduğu anda yapay zekalı Asistan’dan destek alabilir ve çağrı merkezini aramanıza gerek kalmadan birçok işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

  • Dijital İşlem Merkezi – Kalan Kullanımlarım İşlem Merkezi altındaki Kalan Kullanımlarım alanından kalan kullanımlarınıza ulaşıp kolayca ek paket satın alabilirsiniz.
  • Dijital İşlem Merkezi – Faturalarım İşlem Merkezi altındaki Faturalarım alanından faturalarınızı inceleyebilir, kolayca ödeme yapabilirsiniz.
  • Dijital İşlem Merkezi – Ürünlerim Dijital İşlem Merkezi altındaki Ürünlerim altından tüm ürünlerinizi tek alanda görüntüleyebilirsiniz.
  • Dijital Mağaza Son model cihazlar, tüm uygulamalar ve paketler inceleyebilmeniz ve satın alabilmeniz için Dijital Mağaza’da.
  • Dijital Yardım Tüm taleplerinizi kolayca iletebilir, sonucunu Dijital Yardım’da takip edebilirsiniz. Üstelik Dijital Asistan da hızlı çözüm için hizmetinizde.
  • Ev internetiniz de Dijital Operatör’de Ev internetinizi de Dijital Operatör’e ekleyerek internet işlemlerinizi de kolayca yapabilirsiniz.

Dijital Operatör Uygulaması’nı Apple Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Yurt dışındayken uygulama üzerinden kullandığınız internet için yurt dışı internet tarifesi üzerinden ücret ödersiniz.