[GÜNCEL] Turkcell’den Bedava İnternet ve Dakika Kazanmak

Bedava internet kampanyası

Ücretsiz internet ve dakika nasıl kazanılır bunların yöntemlerinden bahsedeceğiz. Bu yöntemlere geçmeden önce küçük bir hatırlatma yapma yapmam gerekiyor. Bu içeriği aldatıcı bulanlar için yazının tamamını okumanızı öneririm.

2019 Turkcell Bedava İnternet ve Dakika Kazanma

Turkcell hediye ve ücretsiz paketler için sürekli kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyaları sizler için bu başlık altında toplayacağız.

Kampanyalar hakkında yorumlarda bulunmayı unutmayın. Ayrıca bu yöntemler işinize yarıyor mu, bunu da bilmek isteriz. Bu konu altına olumlu veya olumsuz değerli görüşlerinizi bekliyoruz.

Sizi daha fazla tutmadan Turkcell’in bedava internet ve dakika kampanyalarına geçelim.

10 GB Hediye İnternet Kampanyası

10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Hediye SIM kartta yer alan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 10 GB internet verilecektir. Başvuru için SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay boyunca kullanıma açık olabilecektir. Hediye internetten yararlanabilmek için, sim kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.

Şartlar;

Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar uzatılmıştır.
Hediye SIM kartta yer alan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, 10 GB internet verilecektir.
Başvuru için SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay boyunca kullanıma açık olabilecektir.
Hediye internetten yararlanabilmek için, SIM kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.
İlgili promosyon şifreli sim kartlar, Turkcell aktivitelerinde özel olarak dağıtılacaktır.
Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.
İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
Paket kapsamındaki internet sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
Paketin tamamı kullanıldıktan sonra, abone kendi aşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Herhangi bir aşım tarifesi olmaması durumunda, abone, standart internet tarifesinden ücretlendirilecektir.

SİM Kupon Biriktir Bedava İnternet Kampanyası

SİM Kupon Biriktir Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

SİM uygulamasını indirip günlük yüklenen kuponları toplayan bireysel Turkcell’li kullanıcılar, data paketleri kazanıyor! (18 Mayıs 2019 tarihine kadar geçerli)

18.03.2019 tarihinden itibaren SİM mobil uygulamasından günlük yüklenen kuponları toplayan tüm bireysel ses hattı sahibi Turkcell’li kullanıcılar aşağıdaki baremlerde kupon topladıklarında diledikleri faydayı kazanabilirler.

15 Kupon – Haftalık 1GB
30 Kupon – Haftalık 2GB
45 Kupon – Haftalık 3GB
60 Kupon – Haftalık 4GB

SİM mobil uygulamasının ana sayfa bölümünden kupon biriktir kampanya sayfasına girerek günlük kuponlar yüklendikten sonra kuponlarını alabilirler.
Her gün kullanıcılar tarafından alınabilecek olan toplam kupon sayısı Turkcell tarafından belirlenir.
Kullanıcı günlük sadece 1 adet kupon alabilir.
Turkcell’in belirlediği günlerde SİM uygulaması üzerinden indirim paylaşan kullanıcılar sürpriz kupon hakkı kazanır. Bu özel günler kullanıcılara anlık bildirimlerle bildirilir.
Kampanya kapsamında belirlenmiş baremlere ulaşan kullanıcılar isterlerse hak ettikleri faydayı kazanabilirler ya da bir sonraki barem için kupon toplamaya devam edebilirler. Örneğin 15 kupon toplayan kullanıcı isterse haftalık 1 GB internet kazanabilir ya da isterse 15 kupon daha toplayarak haftalık 2 GB faydasını alabilir.
Belirlenen baremlerde kupon toplayan kullanıcılar uygulama içerisinden fayda yanında bulunan yükle butonuna tıklayarak faydalarını alabilirler.
SİM Kupon Biriktir Kampanyası’ndan faturalı / ön ödemeli bireysel ses hattı sahibi Turkcell’li müşterileri faydalanabilir.
Her bir faydadan ayda sadece 1 kez faydalanabilir.
Hediye bitiminde tekrar yenilenmez.
Kullanıcılar iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından hediye interneti kullanmaya başlayabileceklerdir.
Faydaların üst limit sınırı vardır. Kampanya katılım sınırları aşağıdaki gibidir.

Haftalık 1GB – 200.000
Haftalık 2GB – 100.000
Haftalık 3GB – 50.000
Haftalık 4GB – 25.000

Hediyenizin bitiminde tekrar yenilenmez ve internet kullanımlarınız varsa internet paketiniz yoksa tarifenizden ücretlendirilir.
İptal için:

Haftalık 1GB – IPTAL SIM KUPON HAFTALIK 1GB
Haftalık 2GB – IPTAL SIM KUPON HAFTALIK 2GB
Haftalık 3GB – IPTAL SIM KUPON HAFTALIK 3GB
Haftalık 4GB – IPTAL SIM KUPON HAFTALIK 4GB

Kampanyadaki hediye internet sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Paket kapsamındaki hediye internet, üçüncü şahıslara transfer edilemez.
Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez. Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Geniş bant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
Paketin üst limit hızı 7,2 Mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır.
Kampanyaya katılan abonelerin dönem içerisinde hediye internet paketindeki MB’lar bittikten sonra, hatlarında başka bir internet paketi yoksa internet kullanımları mevcut tarifesinden ücretlendirilir. Ücretlendirme periyodu faturalı hatlar için 1KB, ön ödemeli hatlar için 100KB’dır.

Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyası

Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Okumaya teşvik eden kampanya Lifecell İlk Hattım’da! Lifecell İlk Hattım ile Dergilik’te çocuk kategorisinden 3 dergi indirene aylık her yöne 1 GB hediye! (31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli)
 
Şartları;

Kampanyadan Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası ve ön ödemeli Lifecell İlk Hattım tekliflerindeki müşterilerimiz yararlanabilir.

Lifecell İlk Hattım’a özel Dergilik uygulamasında çocuk kategorisinden, her bir ay için, ayda 3 dergi indiren müşterilerimize 1 ay geçerli her yöne 1 GB hediye!

Hediye aylık 1 GB mobil internet paketi bittiğinde kullanıcılarımız mevcut internet tarifeleri üzerinden ücretleneceklerdir.

Kampanya sadece yurt içinde geçerlidir. 

Hediye 2 GB Kampanyası

Siz de hemen Enflasyon ile Mücadele Kanalı içerisinde yer alan Hediye 2 GB Kampanyasına katılım sağlayıp 45 TL ve üzeri paket yükleyin anında 30 gün geçerli 2 GB’ı kazanın. (18 Temmuz 2019 tarihine kadar geçerli)

Şartlar;

Kampanya süresinde bireysel ön ödemeli müşteriler 45 TL ve üstü paket yüklemeleri ayrıca BiP içerisinde yer alan Enflasyon ile Mücadele Kanalında bulunan Hediye 2GB katılım butonunu tıklaması durumunda 30 gün geçerli 2GB kazanacaktır.

BiP üzerinden belirtilen katılımın 1 kez sağlanması kampanya süresince 45 TL ve üzeri her paket yüklemesinden 2GB hediye kazanması için yeterlidir.

Kampanyadan yararlanılabilmesi için yükleme yapmadan önce BiP uygulaması üzerinden belirtilen katılımın tamamlanması gerekmektedir.

TL yüklemeleri kampanya kapsamında değildir.

Heryönekullanılan internetin paket aşım ücreti 0,02 TL/100 KB’tır.

Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

Kampanyaya katılan aboneler, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. Aboneler böylelikle, Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibariyle, cihaz ve sim kartları da uyumlu ise herhangi bir ek işlem yapmadan 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlayacaktır.

 

#Senyapdiye Turkcell 25 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bedava 25 GB internet sendeyapdiye nedir?
Bedava 25 GB internet sendeyapdiye nedir?

Turkcell 25. Yılına özel 6 adımda müşterilerine 25 GB ücretsiz internet hediye etmeyi planlıyor. Turkcell uygulamalarını indirip kullanan herkes bu hediye internetten yararlanabilecek. İşte 25 GB ücretsiz internetin paketleri sırasıyla aşağıdadır.

1.Hafta fizy ile dinle 3G Kazan 28 Ocak 2019 -3 Şubat 2019 tarihleri arasında fizy ile 25 şarkı dinle, 3GB* hediyeni al.

2.Hafta TV+ ile izle 3G Hediye 10 Şubat 2019 tarihleri arasında TV+ uygulamasından 25dk TV izle, 3GB* hediyeni al.

3.Hafta Dergilik ile oku 3G Hediye 11-17 Şubat 2019 tarihleri arasında Dergilik uygulamasından 25 yayın indir, 3GB* hediyeni al.

4.Hafta Yaani ile keşfet 3G Hediye 18 -24 Şubat 2019 tarihleri arasında Yaani uygulamasından 25 arama yap, 3GB* hediyeni al.

5.Hafta lifebox ile yedekle 3G Hediye 25 Şubat- 3 Mart 2019 tarihleri arasında lifebox ile telefon rehberini yedekle, 3GB* hediyeni al.

6.Hafta Paycell Kullan 10 GB Hediye 4- 10 Mart 2019 tarihleri arasında Paycell ile tek seferde yapacağın 25TL ve üzeri harcama sana 10GB* kazandıracak.

Otomatik Ödeme Talimatı vererek Turkcell’den Bedava 2 GB internet Kazanabilirsiniz.

Turkcell 2019 Kampanyaları

2019 Turkcell Bedava İnternet

Faturalı hatlara özel bu kampanya başlatıldı. Faturasını banka veya kredi kartı hesabından otomatik ödeme talimatı verenlere ücretsiz internet hediye edilecek. Kampanya tarihi ve şartları şöyle devam etmektedir.

31 Aralık 2019 Tarihine kadar sürmesi planlanan kampanyadan bireysel ses hattı sahibi müşterilerimiz yararlanabilir. 2 GB internet paketi sadece yurt içi internet hizmetinden yararlanılırken kullanılabilecektir.

Turkcell 8 GB Bedava İnternet Hattınla Birlikte Kapına Gelsin

Turkcell kapıya hat getirme
Turkcell’e Geçen Abonelere 8 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell yeni bir uygulama başlattı. Bu uygulama ile abone sayısını çoğaltmayı hedeflerken hizmette sınır tanımıyor. Turkcell diğer operatörlerden farklı olarak bu sefer müşterinin ayağına gidiyor.

Hattını Turkcell’e taşımak isteyen abone internetten form dolduruyor. Bu form işleme alındıktan sonra müşteri temsilcisi istediğiniz yere gelip hattınızı aktif ediyor.

ilave olarak hattını taşımak isteyen abonelere de 8 GB internet hediye ediyor.
Bu işlemi yapabileceğiniz Turkcell linkini aşağıda paylaşıyoruz. https://www.turkcell.com.tr/tr/turkcellli-olmak?place=subbaner

Bir cevap yazın