[GÜNCEL] Turkcell’den Bedava İnternet ve Dakika Kazanmak

Ücretsiz internet ve dakika nasıl kazanılır bunların yöntemlerinden bahsedeceğiz. Bu yöntemlere geçmeden önce küçük bir hatırlatma yapma yapmam gerekiyor. Bu içeriği aldatıcı bulanlar için yazının tamamını okumanızı öneririm.

2019 Turkcell Bedava İnternet ve Dakika Kazanma

Turkcell hediye ve ücretsiz paketler için sürekli kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyaları sizler için bu başlık altında toplayacağız.

Kampanyalar hakkında yorumlarda bulunmayı unutmayın. Ayrıca bu yöntemler işinize yarıyor mu, bunu da bilmek isteriz. Bu konu altına olumlu veya olumsuz değerli görüşlerinizi bekliyoruz.

Sizi daha fazla tutmadan Turkcell’in bedava internet ve dakika kampanyalarına geçelim.

#Senyapdiye Turkcell 25 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bedava 25 GB internet sendeyapdiye nedir?
Bedava 25 GB internet sendeyapdiye nedir?

Turkcell 25. Yılına özel 6 adımda müşterilerine 25 GB ücretsiz internet hediye etmeyi planlıyor. Turkcell uygulamalarını indirip kullanan herkes bu hediye internetten yararlanabilecek. İşte 25 GB ücretsiz internetin paketleri sırasıyla aşağıdadır.

  • 1.Hafta fizy ile dinle 3G Kazan 28 Ocak 2019 -3 Şubat 2019 tarihleri arasında fizy ile 25 şarkı dinle, 3GB* hediyeni al.
  • 2.Hafta TV+ ile izle 3G Hediye 10 Şubat 2019 tarihleri arasında TV+ uygulamasından 25dk TV izle, 3GB* hediyeni al.
  • 3.Hafta Dergilik ile oku 3G Hediye 11-17 Şubat 2019 tarihleri arasında Dergilik uygulamasından 25 yayın indir, 3GB* hediyeni al.
  • 4.Hafta Yaani ile keşfet 3G Hediye 18 -24 Şubat 2019 tarihleri arasında Yaani uygulamasından 25 arama yap, 3GB* hediyeni al.
  • 5.Hafta lifebox ile yedekle 3G Hediye 25 Şubat- 3 Mart 2019 tarihleri arasında lifebox ile telefon rehberini yedekle, 3GB* hediyeni al.
  • 6.Hafta Paycell Kullan 10 GB Hediye 4- 10 Mart 2019 tarihleri arasında Paycell ile tek seferde yapacağın 25TL ve üzeri harcama sana 10GB* kazandıracak.

Otomatik Ödeme Talimatı vererek Turkcell’den Bedava 2 GB internet Kazanabilirsiniz.

Turkcell 2019 Kampanyaları

2019 Turkcell Bedava İnternet

Faturalı hatlara özel bu kampanya başlatıldı. Faturasını banka veya kredi kartı hesabından otomatik ödeme talimatı verenlere ücretsiz internet hediye edilecek. Kampanya tarihi ve şartları şöyle devam etmektedir.

31 Aralık 2019 Tarihine kadar sürmesi planlanan kampanyadan bireysel ses hattı sahibi müşterilerimiz yararlanabilir. 2 GB internet paketi sadece yurt içi internet hizmetinden yararlanılırken kullanılabilecektir.

Turkcell 8 GB Bedava İnternet Hattınla Birlikte Kapına Gelsin

Turkcell kapıya hat getirme
Turkcell’e Geçen Abonelere 8 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell yeni bir uygulama başlattı. Bu uygulama ile abone sayısını çoğaltmayı hedeflerken hizmette sınır tanımıyor. Turkcell diğer operatörlerden farklı olarak bu sefer müşterinin ayağına gidiyor.

Hattını Turkcell’e taşımak isteyen abone internetten form dolduruyor. Bu form işleme alındıktan sonra müşteri temsilcisi istediğiniz yere gelip hattınızı aktif ediyor.

ilave olarak hattını taşımak isteyen abonelere de 8 GB internet hediye ediyor.
Bu işlemi yapabileceğiniz Turkcell linkini aşağıda paylaşıyoruz. https://www.turkcell.com.tr/tr/turkcellli-olmak?place=subbaner

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir