Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Üceretsiz dakika ve internet paketlerini kaçırmak istemezsiniz değil mi? En yeni kampanyalar neler, hangi uygulamalar bedava internet veriyor? Bu sorularınıza bizimle cevap bulacaksınız.

Turkcell, Turk Telekom ve Vodafone müşterilerine kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Bu kampanyaların zamanları kısıtlı olduğundan haberdar olmayabilirsiniz. Biz bu kampanyalardan sizleri haberdar ediyoruz.

Ücretsiz Turkcell İnternet Kampanyası

Bedava internet kampanyası
Bedava internet kampanyası, ücretsiz internet veren uygulamalar

Operatörler arasında Turkcell en çok kampanya yapanların başını çekiyor. Bu kampanyalardan sizlere bahsedeceğiz.

Sen Yap Diye uygulaması nedir? Hangi Aşamalarda Bedava İnternet Kazanılır?

 • 1.Hafta fizy ile dinle 3G Kazan 28 Ocak 2019 -3 Şubat 2019 tarihleri arasında fizy ile 25 şarkı dinle, 3GB* hediyeni al.
 • 2.Hafta TV+ ile izle 3G Hediye 10 Şubat 2019 tarihleri arasında TV+ uygulamasından 25dk TV izle, 3GB* hediyeni al.
 • 3.Hafta Dergilik ile oku 3G Hediye 11-17 Şubat 2019 tarihleri arasında Dergilik uygulamasından 25 yayın indir, 3GB* hediyeni al.
 • 4.Hafta Yaani ile keşfet 3G Hediye 18 -24 Şubat 2019 tarihleri arasında Yaani uygulamasından 25 arama yap, 3GB* hediyeni al.
 • 5.Hafta lifebox ile yedekle 3G Hediye 25 Şubat- 3 Mart 2019 tarihleri arasında lifebox ile telefon rehberini yedekle, 3GB* hediyeni al.
 • 6.Hafta Paycell Kullan 10 GB Hediye 4- 10 Mart 2019 tarihleri arasında Paycell ile tek seferde yapacağın 25TL ve üzeri harcama sana 10GB* kazandıracak.

Otomatik Ödeme Talimatı vererek Turkcell’den Bedava 2 GB internet Kazanabilirsiniz.

Faturalı hatlara özel bu kampanya başlatıldı. Faturasını banka veya kredi kartı hesabından otomatik ödeme talimatı verenlere ücretsiz internet hediye edilecek. Kampanya tarihi ve şartları şöyle devam etmektedir.

Turk Telekom Bedava İnternet uygulamaları ve Kampanyaları

Selfy’liler kuralları koymaya devam ediyor! Dünyada ilk kez gerçekleşen proje için Selfy ve Google Play bir araya gelerek Selfy’lilere eşi benzeri olmayan teklifler yarattı! Üstelik bu tekliflerden hem faturalı hem de faturasız hatlı Selfy’liler yararlanabiliyor!

Google Play Kredimi Nasıl Alırım?

 • Bulunduğun teklife göre Play5TL ya da Play10TL yazıp 4545’e gönderdikten sonra gelen mesaj içerisinde yer alan linke tıkla!
 • Google hesabın ile oturum açman istenecek:
  • Google hesabın yoksa “Oturum Aç” butonuna tıklaman ve gerekli yönlendirmeleri takip ederek kendine bir Google hesabı açman gerekiyor. Google hesabın olmadan, paketinde sunulan Google Play kredisi faydasından yararlanamazsın.
  • Google hesabın varsa “Oturum Aç” butonuna tıkladıktan sonra Google kullanıcı adı ve şifreni kullanarak oturum açabilirsin.
 • Google Play üzerinde açılan sayfada yer alan “Kodunuzu Kullanın” alanında ilgili aya ait olan sana özel kodun, boşluklu alana otomatik olarak doldurulmuş şekilde gelecek. “Kodu Kullan” butonuna tıkla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir